Menu Zamknij

Największe i jedyne takie wydarzenia w Polsce dla Panien Młodych w duchu less waste!

Layer 1
0
miast
0
edycji
0
odwiedzających
0
lata na rynku

Co Cię czeka podczas Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki!

Layer 1

W trakcie Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki zajdziecie wiele modeli w różnych fasonach, stylach, a także różnych rozmiarach od XXS do XXXL.

Podczas godzinnej przymiarki bez problemu zdążysz obejrzeć wszystkie suknie, przymierzyć wybrane modele oraz zakupić idealną suknię.

W trakcie wydarzenia będziesz miała przestrzeń tylko dla Ciebie i Twojej osoby towarzyszącej.

Panną Młodą oraz osobą towarzyszącą podczas godzinnej przymiarki zajmie się konsultantka. Wybierze odpowiednie kreacje na podstawie inspiracji, pomoże założyć wybrane modele oraz dobierze ewentualne dodatki. 

Jeśli suknia będzie wymagała dostosowania do figury pomoże w tym doświadczony zespół krawiecki.

Dodatkowo na zakup sukni w dniu wydarzenia otrzymasz 10% rabatu na wybrany model.

Razem z nami możesz wznieść pierwszy ślubny toast.

Suknia ślubna to jeden z licznych (ale bardzo ważnych) elementów garderoby Panny Młodej i całego wesela. Wszystkie swoje marzenia możesz spełnić w jednym miejscu i nie tylko wybrać kreację, ale też zapoznać się z ofertą branży ślubnej i osobiście porozmawiać z ekspertami.

 

zobacz jak wyglądało warszawskie wydarzenie

Layer 1

Twoja wymarzona suknia już na Ciebie czeka!

Layer 1

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki to niepowtarzalna okazja, aby znaleźć wymarzoną suknię w korzystnej cenie, nie rezygnując przy tym z elegancji i wyjątkowego stylu.

Przez ostatnie 4 lata zorganizowaliśmy już 13 festiwali w różnych miastach Polski, podczas których setki sukien ślubnych zyskały drugie życie. Odwiedzając wydarzenie, odczarujesz wizję komisu z niemodnymi i zakurzonymi sukienkami. Każda Panna Młoda może liczyć na fachową pomoc w doborze sukni, a także na unikatowe modele z ostatnich trzech sezonów. Dodatkowo, zapewniamy lampkę szampana i niezapomniane przeżycia, tworząc niepowtarzalną atmosferę, w której zakup sukni staje się prawdziwą przyjemnością.

Nie przegap najbliższego Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki i znajdź swoją wymarzoną suknię, która sprawi, że Twój dzień ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy

W aktualnych trendach

Na Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki czekają przepiękne modele często dostępne jeszcze w salonach. 

Wystawione suknie pochodzą tylko z dwóch ubiegłych sezonów ślubnych, ponieważ najlepiej wpasowują się w ślubne trendy. Każda z nich została wcześniej wyczyszczona, a stan większości jest idealny.

W atrakcyjniej
cenie

Suknie ślubne przecenione o 30%, 50% a nawet 70% – to możliwe tylko u nas! 

Ceny sukien zaczynają się od ok. 500 zł, a najwięcej egzemplarzy kosztuje 2 500 – 3 500 zł. Mamy także egzemplarze które kosztują powyżej 4 00o zł, a ich cena początkowa to ponad 8 000 zł.

Dostępna
od ręki

Suknia jest Twoja już w dniu zakupu.

Nie ważne czy planujesz ślub za rok, miesiąc czy tydzień. Podczas Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki kupisz suknię dostępną od ręki, w przeciwieństwie do salonów do których musisz umawiać się kilka miesięcy wcześniej.

Poznaj nasze Panny Młode

Layer 1

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki z poprzednich lat!

dowiedz się, co się działo w ubiegłych latach i jak wyglądały nasze początki

Layer 1