Menu Zamknij

Co robimy, aby dostała drugie życie?

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, gdzie każda Panna Młoda może znaleźć suknię dla siebie, skorzystać z pomocy konsultantki i krawcowej oraz zapoznać się z ofertą wystawców z branży ślubnej.

Współprace z influencerkami

Gdy zbliża się Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki robimy wszystko, aby dowiedziała się o nim każda Panna Młoda. Do współpracy zapraszamy wtedy dziewczyny, które chcą dać drugie życie swojej sukni ślubnej, są przed ślubem lub wspierają branżę ślubną, aby dotrzeć do setek obserwujących i… to działa!

Wizyta w Dzień Dobry TVN

W kwietniu 2022 roku zostałyśmy zaproszenie do programu Dzień Dobry TVN, gdzie Nadja opowiedziała o zaletach sukni ślubnych z drugiej ręki.

Pisali o nas:

Przymiarki w krakowskim salonie

W okresie pomiędzy festiwalowym prowadzimy  przymiarki w naszym salonie. Godzinna przymiarka pod okiem konsultantki to świetna okazja, aby znaleźć wymarzoną suknię ślubną.

wiecznie biala, warszawa 28.05.2022, fot. agnieszka cytacka (504)

Współprace z ekspertami branży ślubnej

Słuchamy nie tylko naszych klientek, ale także rozmawiamy z ekspertami z branży ślubnej. Dyskutujemy o najnowszych trendach, uczestniczymy w ślubnych wydarzeniach i razem tworzymy Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki.