Menu Zamknij

Relacja z IV edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

28 maja odbyła się IV edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała. To była dla nas wyjątkowa edycja, ponieważ w poszukiwaniu nowych właścicielek dla sukni ślubnych wyruszyłyśmy aż do Warszawy. To właśnie w City Hall Production aż 200 sukien ślubnych czekało na drugie życie. Zobaczcie jak wyglądało wydarzenie, kto był z nami tego dnia, ile emocji wywołało znalezienie idealnej kreacji i które suknie już wkrótce ponownie staną na ślubnym kobiercu!

Punktualnie o 10:00 przywitaliśmy pierwsze Panny Młode. Dziewczyny i ich osoby towarzyszące na początku były zaskoczone ilością dostępnych modeli jednak nasze konsultantki szybko znalazły to czego szukały klientki. Nie musieliśmy długo czekać aż pojawiły się pierwsze łzy wzruszenia i brawa, ponieważ suknie dostały drugie życie. Zakup sukni każda z odwiedzających mogła uczcić kieliszkiem prosecco lub orzeźwiającą lemoniadą prosto z vana Grab the Glass.

Tego dnia byli z nami:

Co jeśli suknia wymagała przeróbek, aby na kolejnej właścicielce wyglądała jeszcze lepiej i zachwyciła wszystkich gości? Wtedy do akcji wkraczał Łukasz i Tatiana z pracowni krawieckiej, którzy zaopiekowali się każdą Panną Młodą podpowiadali i doradzali co należy zmienić w kreacjach i jak je dopasować. 

Panny Młode nie wychodziły z Festiwalu z pustymi rękami. Oprócz sukien, toastu i słodkiego poczęstunku otrzymały także certyfikat potwierdzającym zakup sukni z drugiej ręki. Dzięki temu dowiedziały się jak wiele dla naszej planety znaczy taki świadomy wybór oraz jak pielęgnować suknię po zakupie, aby w dniu ślubu wyglądała olśniewająco.

Może już zwróciliście uwagę na te piękne bukiety i wianki, które podkreślają urodę Panien Młodych i sprawiają, że suknie prezentują się jeszcze bardziej wyjątkowo. To robota KaśkiKwiatki, która wykonała te niesamowite kompozycje.

Nad tym aby stworzyć pamiątkę z Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki i pokazać jaka cudowna atmosfera panowała w trakcie wybierania sukni ślubnych czuwał Sławek z s89studio oraz Agnieszka Cytacka, której zdjęcia właśnie możecie podziwiać. Natomiast piękne dekoracje – spersonalizowana ścianka, pufy, stoliki, kanapy i fotele – to wszystko zasługa Cheers and Love. Dodatkowo produkty, które wypożyczają są z drugiej ręki, co świetnie wpisuje się w ideę wydarzenia.

Panny Młode odwiedzające Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki mogły zapoznać się z ofertą Kasi z Pink Mink Studio i skorzystać z jej porad oraz dowiedzieć się ciekawostek o wegańskich kosmetykach, których Kasia używa do tworzenia makijaży.

Finalnie ilość sukien ślubnych, która znalazła drugi dom wywołała u nas ciarki na plecach i łzy w oczach! To wszystko nie udałoby się, gdyby nie cudowni ludzie, których możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Każdy z nich włożył w przygotowanie wydarzania cząstkę swojego serca za co bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękujemy!

A jeśli chcecie przekonać się jak cudownym wydarzeniem jest nasz Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki zapraszamy już wkrótce na następne wydarzania.