Menu Zamknij

III edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała za nami!

III edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała odbyła się 20 listopada w Krakowie w Studio Vintage. Na Panny Młode czekało ponad 170 sukni ślubnych oraz inne atrakcje. Zobaczcie relację z wydarzenia.

Pierwsze Panny Młode chcące kupić suknię ślubną z drugiej ręki pojawiły się już przed godziną 9:00. Każdą z nich zaopiekowała się osobista konsultantka, która pomagała w poszukiwaniu idealnego modelu, a także w mierzeniu kreacji. Niezbędna okazała się także pomoc krawcowych, które podpowiadały jakich modyfikacji można dokonać.

Osoby towarzyszące – druhny, mamy, siostry, przyjaciółki, a także narzeczeni i ojcowie – pomagały w dokonaniu wyboru. Niektórzy podczas przymiarek uczestniczyli wirtualnie, ale każda opinia była równie ważna i cenna.

Wybór był naprawdę trudny, ale po niespełna godzinie wszyscy obecni usłyszeli, że pierwsza suknia znalazła nową właścicielkę. Na kolejne Panny Młode, które zdecydowały się na zakup kreacji z drugiej ręki, nie musieliśmy długo czekać. Zaraz potem wzniesiono pierwsze ślubne toasty.

Tego dnia oprócz sukien dużym zainteresowaniem cieszyła się także strefa wystawiennicza wydarzenia. Odwiedzający Festiwal mogli nie tylko zobaczyć i spróbować atrakcji, ale także osobiście porozmawiać z usługodawcami. Za sprawą Custom by Monika Jurasik oraz Kasi z mężem z My Wish Panny Młode mogły uzupełnić swoją ślubną stylizację. Grab the Glass Van oraz Asia z Słodkiego Bazaaru zadbali o podniebienia odwiedzających. Dzięki braciom z Najlepszej Fotobudki w Mieście wspomnienia z Festiwalu zostaną na zawsze.

Następne godziny Festiwalu cieszyły się równie dużym zainteresowaniem i powodzeniem. Tym samym kilkadziesiąt sukien ślubnych czeka na kolejny wielki dzień, co ogromnie ucieszyło wszystkich, którzy zaangażowali się w stworzenie tego niesamowitego wydarzenia.

Zdjęcia: Maja Pawłowska i Katarzyna Jania.