Menu Zamknij

Oświetlone wesele? Tylko z Girlandowo

Wydaje się, że świat powoli, powoli wraca do normalności. Wesela mają już oficjalne pozwolenie, a więc przyszłe pary młode z pokorą, ale i ekscytacją rozpoczynają przygotowywania do wesela. Aby było bezpieczniej, chętnie wybierają plenery, zwłaszcza, że lato sprzyja pięknej pogodzie i aurze.

Stawiają na wyjątkowe dekoracje, które pozwolą im stworzyć niezapomniany klimat dla tego jednego, wyjątkowego dnia. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują również oświetlenie na tego typu wydarzeniach – hitem są oczywiście świetliste girlandy. W swojej ofercie ma je – jak sama nazwa wskazuje – firma Girlandowo. Jeśli zależy Wam na bajkowym klimacie, niczym z romantycznego filmu – zdecydowanie powinniście zgłosić się do nich. Dlaczego? O tym za chwilę.

Oświetl swoje wesele najpiękniej jak się da

Wesela na świeżym powietrzu mają to do siebie, że klimat jest zupełnie inny niż w zamknięciu. Magiczny, lekko tajemniczy, romantyczny. Jeśli towarzyszy temu odpowiednia oprawa dekoracyjna, może być jeszcze piękniej. Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem, wiele par decyduje się właśnie na wesele w plenerze, które w nagłym przypadku może być kołem ratunkowym przy kolejnych restrykcjach.

Jak zadbać o odpowiednią aurę takiego wydarzenia? Za pomocą światła, a dokładnie odpowiedniego rozmieszczenia, dekoracji i jasności. Świece, lampiony – one z pewnością również wprowadzą gości w romantyczny klimat, ale największą robotę zrobią świecące girlandy, które złożone z różnej wielkości i kształtów żarówek oświetlą weselę niczym w prawdziwej bajce. Ich dotychczasowe realizacje możecie zobaczyć na Facebooku i Instagramie. Nie trzeba ich od razu kupować, czy też robić samodzielnie – wbrew pozorom to ogrom czasu lub środków finansowych. Istnieją firmy, które wypożyczają je na eventy.

Czy to się opłaca?

Girlandowo na rynku polskim i ślubnym działa już kilka dobrych lat. Tak jak wiele firm tego typu, zdawała sobie sprawę, że początki niekoniecznie będą łatwe. Teraz – nie żałują ani sekundy. W ofercie marki znajduje się zarówno montaż, wypożyczenie oraz osobisty demontaż instalacji. Wszystko to z uwagi na bezpieczeństwo, ale również zmysł estetyczny – często pary młode zupełnie nie mają do tego głowy, a dekoracje należy przygotować dzień wcześniej lub nawet w dniu ślubu. To świetny biznes dla osób, które nie chcą zakładać specjalnie biura – można działać online i prowadzić rozmowy z potencjalnymi klientami w sieci. Efekty wystarczy zaprezentować na zdjęciach czy też wizualizacjach. Jedne co będzie potrzebne, to miejsce do przechowywania tego typu sprzętu. Wypożyczenie tego typu dekoracji jest znacznie tańsze, niż ich kupowanie. Płaci się tutaj zazwyczaj za określoną ilość godzin lub dni, w zależności na jaki okres potrzebne są girlandy. Dodatkowo, nie trzeba samemu podejmować się montażu, od tego są specjaliści, czyli właściciele firmy, którzy na swoim koncie mają już wiele tego typu realizacji.

Girlandy – na jaki typ wesela będą najlepsze?

Dekoracje w postaci oświetlenia girlandowego najbardziej sprawdzą się na weselach plenerowych, w ogrodach, altanach czy namiotach. Girlandy będą przepięknie wyglądać wśród zieleni, zwłaszcza na drzewach, jeśli tylko zagospodarowanie terenu pozwoli na ich umieszczenie właśnie tam. Girlandowo w swoim portfelu realizacji, ma bardzo wiele tego typu dekoracji podczas wesel. Każda z nich to nowe wyzwanie, ale również możliwość zaprezentowania zupełnie innej wizji twórczej. Doceniają to pary młode, a także przyszli potencjalni klienci, którzy chętnie zerkają na portfolio firmy.

Ich pełną ofertę oraz dotychczasowe realizacje znajdziecie na girlandowo.pl