Menu Zamknij

Pięć powodów dla których warto wybrać suknię ślubną z drugiej ręki

Czy podczas poszukiwań sukni ślubnej, któraś z poniższych kwestii jest dla Ciebie ważna:

Atrakcyjna cena.

Sala, fotograf, zaproszenia, dekoracje, kwiaty to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o ślubne wydatki. Jeśli chcesz zminimalizować koszty, a jednocześnie mieć wszystko, o czym marzyłaś, postaw na suknię z drugiej ręki. Takie kreacje można kupić za ułamek pierwotnej kwoty. Ceny zaczynają się od kilkuset złotych, a można upolować prawdziwe perełki wpisujące się w obecne modowe trendy.

Możliwość przeróbek. 

Suknia z drugiej ręki daje wiele możliwości! Dopasuj model do swojej figury – skróć lub wydłuż spódnicę, zmniejsz lub poszerz gorset. Możesz także nieco bardziej zaszaleć i np.: dodać lub odpruć aplikacje czy pas, zmodyfikować dekolt oraz rękawy. W ten sposób Twoja suknia zaskoczy wszystkich!

Ochrona planety.

Na ten jeden dzień czeka się całe życie. Jednak czy warto, aby z tego powodu powstały kilogramy odpadów, które zanieczyszczą Ziemię? Kupując kreację z drugiej ręki, nie wytwarzasz dodatkowych materiałów, nie marnujesz surowców oraz nie zanieczyszczasz gleby i gruntu. Z odrobiną pomysłów, zapałem dalej może być tak samo pięknie, nastrojowo, a z pożytkiem dla planety.

Dostępność od ręki.

Do ślubu zostało mało czasu, a suknia jeszcze niewybrana? Nie musisz czekać na uszycie i realizację zamówienia kilka miesięcy. Modele z drugiej ręki dostępne są od razu po zakupie i gotowe do noszenia.

Dopasowana do figury i w każdym rozmiarze.

Jeśli masz problem z wyobrażeniem sobie finalnego efektu, to suknia z drugiej ręki jest idealnym rozwiązaniem. Wybrana kreacja może leżeć jak ulał już podczas pierwszej przymiarki. Nie ma znaczenia czy nosisz rozmiar XXS czy XXL. Suknie z drugiej ręki znajdziesz w każdym rozmiarze i fasonie.

Jeśli chociaż jeden z powyższych argumentów ma dla Ciebie znaczenie przy wyborze sukni ślubnej, odwiedź Wiecznie Białą!

Podczas Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała, który odbędzie się 26 i 27 marca w Warszawie znajdziesz wiele modeli kreacji w różnych fasonach, rozmiarach. Wybierz i przymierz suknię pod okiem konsultantki oraz skorzystaj z porad krawcowej w dopasowaniu sukni. To ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie sukni.