Menu Zamknij

Podsumowanie 2023 roku!

Ten rok dla ReLove Dresses upłyną nam pod znakiem wielkich zmian. Suknie dostały drugie życie podczas czterech edycji Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, specjalnego wydarzenia, które odbyło się dzięki współpracy z Mayovka oraz przymiarek. W tym roku odwiedziło nas rekordowo dużo Panien Młodych. Zobacz podsumowanie roku 2023 i dowiedz się, co robiłyśmy, aby jak najwięcej sukien dostało drugie życie.

Rok wielkich zmian w ReLove Dresses

Layer 1

Ten rok przyniósł nam wiele zmian. Przede wszystkim tą najbardziej widoczną była zmiana nazwy i loga. Rozwinęłyśmy działania w salonie. Pod koniec 2022 roku zmieniłyśmy lokal na większy, z widokiem na kościół Mariacki, w samym sercu Krakowa. Wyborom sukien ślubnych towarzyszy stukot końskich kopyt oraz hejnał mariacki. Dzięki temu mogłyśmy ugościć rekordową liczbę Panien Młodych, które mogły wybierać z sukien w różnych fasonach, stylach, rozmiarach i cenach.

496

klientek

394

wystawionych sukien

3

miasta

4

edycje Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

1

kolaboracja z Mayovka

Oprócz przymiarek w krakowskim salonie zorganizowałyśmy Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, a Panny Młode przyjeżdżają  nie tylko z drugiego końca Polski, ale z całej Europy, a nawet świata. Po raz kolejny zorganizowałyśmy wydarzenie w Krakowie, dwukrotnie odwiedziłyśmy Warszawę. Po raz pierwszy szukałyśmy sukien ślubnych Pannom Młodym z Wrocławia. W 2024 roku postaramy się dotrzeć do kolejnych miast. 

Katalog Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Layer 1

W tym roku premierę miał Katalog Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. Kosztował nas on wiele pracy, ale cieszy się on dużym zainteresowaniem i codziennie przeglądają go nie tylko Panny Młode, ale także właścicielki sukien oraz inne osoby, które nie są zainteresowane zakupem, ale interesują się modą ślubną.  

Zaufało nam 349 właścicielek sukien ślubnych

Layer 1

Suknie ślubne w ReLove Dresses można kupić 30%, 40%, czy nawet o 50% lub 70% taniej. W tym roku średnia cena nowej sukienki, która została wystawiona, wynosiła 6 110 zł. Rok temu ta kwota wynosiła 4 300 zł. Już w zeszłym roku widziałyśmy znaczące wzrosty cen sukien, ale w tym roku inflacja sprawiła, że ceny sukien jeszcze bardziej poszybowały w górę. To sprawiło, że również średnia sprzedanych sukien podniosła się o ponad 500 zł. Dalej Panny Młode mogą liczyć naprawdę bezkonkurencyjne ceny i średnie obniżki o ponad 1 720 zł. W 2022 roku średnia obniżka była niższa i wynosiła 1 616 zł. 

5 100 zł

średnia cena nowej sukni, która
następnie została wystawiona

3 337 zł

średnia cena
sprzedanych sukni

- 1 720 zł

średnia obniżka ceny sukni

Zależy nam jednak na tym, żeby każda Panna Młoda mogła znaleźć coś dla siebie, dlatego zapewniamy szeroki wybór sukien w różnych rozmiarach, stylach, fasonach i na każdą kieszeń. Dlatego kwoty sukien zaczynają się w okolicach 1 000 zł i sięgają ponad 5 000 zł.

850 zł

najtańsza sprzedana suknia

6 400 zł

najdroższa sprzedana suknia

Drugie życie sukien ślubnych

Layer 1

199 dni

średni czas wystawienia sukni

226 140 zł

tyle zarobiły właścicielki sukien ślubnych

Prawie 350 młodych mężatek oddało suknie ślubne w nasze ręce. Bardzo cenimy zaufanie, jakim nas obdarzają, dlatego codziennie robimy wszystko, aby kolejne suknie dostały drugie życie. W tym roku, suknie które zostały wystawione przez formularz, czekały na nowe właścicielki prawie 200 dni. Dzięki nam klientki zyskały 226 140 zł, które trafiły na ich konta po finalizacji transakcji.

Działania w sieci

Layer 1

Tak liczne zainteresowanie sukniami ślubnymi z drugiej ręki nie obyłoby się bez naszych działań. Klientki dowiedziały się o nas dzięki rozwojowi naszej strony internetowej, współpracom z influencerkami czy budowaniem zaangażowanej społeczności  w mediach społecznościowych. Dużo Panien Młodych dociera do nas z poleceń swoich koleżanek, które zakupiły lub wystawiają u nas suknie.

9 400

obserwujących na Instargamie

48 000

użytkowników strony relovedesses.com

60 000

polubień na TikToku

Rok 2023 zaliczamy do bardzo udanych, za co bardzo Wam dziękujemy, bo to również Wasza zasługa. Już nie możemy doczekać się kolejnego roku i wyzwań, jakie przed nami w 2024 roku.

Layer 1