Menu Zamknij

Relacja z V edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

Kiedy jeszcze nie opadły emocje po warszawskiej IV edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki dostałyśmy bardzo wiele zapytań o kolejne wydarzenia. Nie zastanawiając się długo postanowiłyśmy zorganizować kolejny event, aby dać szansę na drugie życie sukniom ślubnym. Zainteresowanie było tak duże, że musiałyśmy wydłużyć wydarzenie o dodatkową godzinę. 

I tak 16 lipca odbyła się V edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała w krakowskim Hotelu Atrium. Zobaczcie pełną relację z wydarzenia.

Zanim jednak odwiedziły nas pierwsze Panny Młode poszukujące sukni ślubnej, musiałyśmy wszystko przygotować i zadbać o każdy szczegół wydarzenia. Przeddzień festiwalu szykowałyśmy i prasowałyśmy suknie, budowaliśmy szatnie, a Magda z Projektanci Porządku zadbała także o aranżację wnętrz Hotelu Atrium.

Panny Młode nie mogły doczekać się mierzenia sukni i pojawiły się przed czasem. Gdy już weszły na salę wypełnianą sukniami ślubnymi nie mogły napatrzeć się na piękne kreacje. Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze łzy wzruszenia. Już po kilkunastu minutach pierwsze suknie ślubne znalazły nowe właścicielki!

Tego dnia wszyscy byli zmotywowani, aby znaleźć tę jedyną suknię. W wyborze pomagały mamy, ojcowie, siostry, druhny, przyjaciółki oraz narzeczeni. Panny Młode dostawały opinie nie tylko od obecnych na festiwalu gości, ale także od bliskich z którymi były w ciągłym kontakcie online.

W dokonaniu tego trudnego wyboru Pannom Młodym pomagały także konsultantki. To one dobierały najlepsze kreacje na podstawie inspiracji i rozmowy, pomagały w mierzeniu sukni oraz uzupełniały ślubną stylizację. Jeśli kreacja wymagała dopasowania do sylwetki Panny Młodej do akcji wkraczała Beata Cherry Szyje, która udzielała wszelkich porad dotyczących poprawek.

Panny Młode podczas V edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki mogły przymierzyć unikatowe buty Kinia Dance Shoes. Obuwie wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, dlatego sprawdzi się podczas wesela i wielu imprez, które przetańczycie do białego rana. Kinga, która je zaprojektowała od lat zajmuje się tańcem i prowadzi swoją szkołę tańca Kinia Dance Studio. Buty, które stworzyła to owoc wieloletnich poszukiwań, doświadczeń i pracy z Pannami Młodymi, aby sprostać wymaganiom klientek. 

Chociaż ta edycja od początku miała być nieco bardziej kameralna, organizowana w środku wakacji, to finalnie frekwencja i ilość sprzedanych sukien nas bardzo pozytywnie zakończyła! Wiele pięknych sukien już czeka na swój wielki dzień, a my szykujemy dla was kolejne edycje w Krakowie oraz Warszawie. W tych miastach pojawimy się jesienią.

Autorką fotoreportażu jest Agnieszka Zajega, która może uwiecznić wasz wieczór panieński, pierwsze chwile waszego dziecka lub sfotografuje wasz ślub i wesele. Wszystkie zdjęcia Agnieszki z V edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki znajdziecie tutaj.