Menu Zamknij

Relacja z X edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

Jubileuszowa X edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki odbyła się 11 marca w Warszawie. Każdy odwiedzający praski City Hall wiedział, że spotka wystawców, którzy pomogą zorganizować ślub oraz 250 sukien ślubnych. Nikt jednak nie spodziewał się, jakie emocje będą towarzyszyć temu wydarzeniu. Zachwyty nad dużym wyborem sukien w różnych stylach, łzy wzruszenia podczas przymiarki, radość podczas znalezienia tej jedynej pojawiały się nadzwyczaj często. Wystawcy oraz konsultanci stworzyli przyjazną atmosferę pełną empatii, zrozumienia. To wszystko sprawiło, że przestrzeń wydarzenia była nie tylko wypełniona pięknymi sukniami, ale także radością i szczęściem. 

Zobaczycie fotorelację z X edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w obiektywie Piotra Rakowskiego. Przekonajcie się, że wybór sukni to naprawdę niesamowite przeżycie.

Zanim rozpoczęła się X edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki cały piątek pracowaliśmy nad ustawieniem szatni, wieszaków przygotowaniem dekoracji oraz rozłożeniem sukien. W sobotę rano powitaliśmy wystawców i jeszcze raz wszystko sprawdziliśmy, aby przed przyjściem Panien Młodych wszystko było dopięte na ostatni guzik. Panny Młode nie mogły doczekać się przymiarek i jak zwykle pojawiły się przed czasem. Konsultanci i konsultantki zaczęli od zadawania pytań, które ułatwią znalezienie odpowiednich modeli. Po chwili znaleźli pierwsze kreacje, które oczarowały Panny Młode. Wszyscy ruszyli w stronę przymierzali oraz luster, gdzie można dostrzec detale sukni.

Radosna atmosfera udzieliła się wszystkim. Wystawcy proponowali odwiedzającym swoje usługi. Podczas X edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki można było nie tylko porozmawiać z wystawcami, ale również zapoznać się z ich usługami osobiście i je przetestować. Aga z MuchaMucha przygotowała swoje świece sojowe ze szczyptą pikantnego humoru. Paulina z PianinoWino nie tylko częstowała wszystkich musującym prosecco, ale zarażała swoją pozytywną energią! Same napoje są już wystarczająco atrakcyjne dla gości, ale podane przez osoby, które radują się razem z Parą Młodą i weselnikami to prawdziwy skarb.

Na pierwsze zachwyty nad sukniami nie musieliśmy długo czekać. Zaskoczył nas jednak fakt tak szybkiego wyboru. Hasło: „suknia dostała drugie życie” padło po raz pierwszy podczas X edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w zaraz po rozpoczęciu wydarzenia. Wtedy także popłynęły pierwsze łzy oraz brawa i gratulacje. 

Gdy tylko Panna Młoda postanowiła zakupić suknię kierowała się do naszej kasy, gdzie dokonywały transakcji. Wręczałyśmy certyfikat potwierdzający zakup sukni oraz przekazywałyśmy suknię. To był bardzo emocjonujący moment, ale przed wyjściem każda Panna Młoda mogła jeszcze ochłonąć i napić się prosecco. 

Piękny zapach witał i żegnał odwiedzających za sprawą Asi z Lovley Box, która ręcznie z naturalnych składników wykonuje mydełka i świece. W ofercie Lovely Box znajdziecie także gifty, które idealnie sprawdzą się na prezent na wieczór panieński czy spersonalizowane podziękowania dla gości.

Każdy wie, że suknia ślubna to najważniejszy element stylizacji, ale aby w 100% oddać charakter Panny Młodej potrzeba jeszcze kilku dodatków oraz fryzury i makijażu. O wydobycie tego co najpiękniejsze z każdej kobiety zadba VJBeautyStudio. W swojej ofercie oferują pakiety dla Panny Młodej i druhen, z dojazdem oraz fryzurą próbną. Podczas Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Julia wykonywała także niektórym odwiedzającym fryzury, w których mogą zaprezentować się w dniu ślubu. 

Podczas wydarzenia odwiedziła nas Martyna – Prywatna Świadkowa, którą pomalowały dziewczyny z VJBeautyStudio. Osobiście mogła podziwiać piękne modele oraz zobaczyć jak suknie dostają drugie życie. 

A jeśli zastanawiacie się, co to za piękny welon w rękach Martyny, to personalizowany projekt od Minty Bridal Store.  W ofercie znajdziecie boxy prezentowe, szlafroczki na przygotowania czy szarfy bukietowe.

Pewnie już zwróciłyście uwagę na piękne bukiety, które Panny Młode trzymają w rękach. To robota Róbmy Swoje. Monika wykonała także kanapę do pamiątkowych zdjęć, a każdej Pannie Młodej która zakupiła suknię wręczyła różę.

Dzięki Paulinie z FotoPrzyczepy uczestnicy wydarzenia zapamiętają je na długo przez zdjęciom wykonanym w przyczepie. Podczas wesela pamiątkę będzie miała także Para Młoda, która otrzyma księgę z wpisami gości. Oprócz tego w ofercie znajdziecie także FotoBarek, który świetnie sprawdzi się jako atrakcja dla gości.

W wyborze sukni nieoceniona była pomoc konsultantów. To oni na podstawie wywiadu przeprowadzonego z Panną Młodą mogli znaleźć suknie spełniające jej oczekiwania, a potem zakładali suknie, zapinali tysiące guziczków, pomagali zakładać buty, robili zdjęcia… i czekali na ostateczną decyzję Panny Młodej.  

X edycję Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki zakończyliśmy wspólnym zdjęciem i kieliszkiem prosecco. Było to dla nas niezwykłe doświadczenie i sami nie możemy uwierzyć w to, że to już dziesiąta edycja. Od trzech lat dawanie sukniom ślubnym drugiego życia sprawia nam niezwykłą przyjemność.  Bardzo dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się podczas kolejnej edycji.