Menu Zamknij

Wybierasz się na Festiwal?! Musisz to wiedzieć!

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała już za kilka godzin! W Studio Vintage, które zamieniłyśmy w jednodniowy salon sukien ślubnych, czeka na Was ponad 170 kreacji, w różnych modelach i fasonach. Przed przyjściem na wydarzenie przeczytaj najważniejsze informacje, które sprawią, że zapamiętasz je na długo i znajdziesz tę jedyną.

1. Bilet upoważnia do wejścia na Festiwal na konkretną godzinę Pannę Młodą i jedną osobę towarzyszącą. Jeśli na jeden bilet przyjdziesz razem z inną Panną Młodą i razem chcecie mierzyć suknie, macie do dyspozycji jedną przymierzalnie.

2.  Bądź punktualna. Chcemy, aby każda Panna Młoda, która zakupiła bilet, miała komfort i czas na znalezienie wymarzonej sukni, dlatego nie mamy możliwości wydłużenia okresu przymiarek. Nie martw się, spokojnie zdążysz przymierzyć wszystkie suknie, które Ci się spodobają i zapoznasz się z ofertą wystawców.

3. Odwiedzając Festiwal zakryj nos i usta i zachowaj dystans 1,5m. Chroń siebie i innych.

4. Każdą Panną Młodą zaopiekuje się konsultantka. Konsultantka pomoże znaleźć odpowiednią kreacje, założyć suknię, doradzi i odpowie na wszystkie pytania.

5. Na Festiwal przyjdź bez makijażu, mocnych perfum i biżuterii, aby nie poplamić i nie uszkodzić kreacji. Pamiętaj, że dla poprzedniej (i następnej) właścicielki jest ona niezwykle ważna, a każde uszkodzenie obniża jej wartość.

6. Podczas Festiwalu możesz robić zdjęcia i filmy. Podziel się zdjęciami z biskimi i zapytaj ich o radę.

7. Na przymiarki sukni załóż cielistą bieliznę i zabierz ze sobą buty na obcasie o wysokości zbliżonej do tych, które założysz w dniu ślubu. Możesz także skorzystać z butów, które będą dostępne na evencie. Na Festiwalu będziesz miała okazje zapoznać się także z innymi ekspertami z branży ślubnej, który zadbają o Twój wygląd w trakcie ślubu lub sprawią, że zapamiętasz ten dzień do końca życia.

8. Ułóż włosy, tak jak chcesz, aby prezentowały się w dniu ślubu. To ułatwi dobranie kreacji.

9. Za suknię zapłacisz tylko KARTĄ!

10. Suknię możesz kupić po festiwalu podczas przymiarek organizowanych w salonie po Festiwalu. Pamiętaj jednak, że cena sukni będzie wyższa o 10%. Suknia, która spodobała Ci się podczas Festiwalu może być już niedostępna.