Menu Zamknij

Znajdź wymarzoną suknię ślubną z drugiej ręki podczas przymiarek

Jeśli właśnie rozpoczynasz poszukiwania idealnej sukienki ślubnej, zależy ci na kreacji z drugiej ręki, planujesz ślub zgodnie z ideą less waste, zależy Ci na kreacji w atrakcyjnej cenie, która zmieści się w Twoim budżecie lub przegapiłaś Festiwal to przymiarki są właśnie dla Ciebie! Przeczytaj najważniejsze informacje dotyczące przymiarek, umów się i znajdź wymarzoną kreację.

Suknie dla każdej Panny Młodej…

Podczas przymiarek znajdziesz wiele kreacji w różnych modelach, fasonach i rozmiarach: rybki, księżniczki, tuby, literki A, wykonane z koronki, jedwabiu, tiulu, ozdobione brokatem, koralikami i kryształami, w rozmiarach od XS do XXXL, na ramiączkach, z rękawem i trenem lub bez. Nie ma znaczenia, czy szukasz skromnej literki A w rozmiarze S w stylu boho, czy zdobnej księżniczki w rozmiarze XXL – u nas znajdziesz suknię, która spełni Twoje wymagania.

Już podczas mierzenia możesz zobaczyć efekt finalny. Jeśli natomiast wybrany przez Ciebie model wymaga poprawek, możemy skontaktować się z krawcową, która doradzi, jak dopasować sukienkę.

…w atrakcyjnej cenie

Najwięcej sukien mieści się w przedziale cenowym od 1 500 do 3 000 zł. Możesz także kupić suknię za mniej niż 1 000 zł lub wydać więcej na suknię od znanych polskich i zagranicznych projektantów. Ich ceny zaczynają się od 4 000 zł.

Pamiętaj, że do ceny festiwalowej widocznej na metce sukni należy doliczyć 10% wartości. Dlaczego? Naszą główną misją jest sprzedaż kreacji podczas Festiwalu. Na wydarzeniu ceny dostępnych modeli są najbardziej atrakcyjne. Stąd kwoty za suknie dostępne na przymiarkach są nieco wyższe.

Najważniejsze informacje o przymiarkach:

Napisz do nas na InstagramieFacebooku lub na wieczniebiala@gmail.com. Ustalimy termin spotkania i podamy najważniejsze informacje.

Jeśli to twoje pierwsze przymiarki – nie martw się. Na spotkaniu opowiemy Ci o tym, jak wygląda cały proces wybierania sukni, mierzenie kreacji oraz zakup sukni.

Na przymiarki masz godzinę. Nie martw się, w tym czasie zdążysz przymierzyć wybrane przez Ciebie modele.

Skorzystaj z pomocy konsultantki. Możesz ją poprosić o znalezienie odpowiedniego modelu. To ona pomoże Ci w zakładaniu sukni.

Możesz przyjść z osobą towarzyszącą. Mama, przyjaciółka, siostra, czy narzeczony doradzą i pomogą Ci dokonać wyboru. Możesz także robić zdjęcia i nagrywać filmy.

Za suknię zapłacisz tylko KARTĄ!

Nie musisz podejmować decyzji od razu. Pamiętaj jednak, że nie rezerwujemy kreacji i może ona zostać zakupiona przez inną Pannę Młodą. Nie ma także gwarancji, że znajdziesz ją podczas kolejnej edycji Festiwalu. 

Pamiętaj, że cena sukienki jest wyższa o 10% od ceny podanej na festiwalowej metce.