Menu Zamknij

Wystawcy

V edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

Kiedy jeszcze nie opadły emocje po warszawskiej IV edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki dostałyśmy bardzo wiele zapytań o kolejne wydarzenia. Nie zastanawiając się długo postanowiłyśmy zorganizować kolejny event, aby dać szansę na drugie życie sukniom ślubnym. Zainteresowanie było tak duże, że musiałyśmy wydłużyć wydarzenie o dodatkową godzinę.

 I tak 16 lipca odbyła się V edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała w krakowskim Hotelu Atrium. Zobaczcie pełną relację z wydarzenia.

Panny Młode nie mogły doczekać się mierzenia sukni i pojawiły się przed czasem. Gdy już weszły na salę wypełnianą sukniami ślubnymi nie mogły napatrzeć się na piękne kreacje. Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze łzy wzruszenia. Już po kilkunastu minutach pierwsze suknie ślubne znalazły nowe właścicielki! Tego dnia wszyscy byli zmotywowani, aby znaleźć tę jedyną suknię. W wyborze pomagały mamy, ojcowie, siostry, druhny, przyjaciółki oraz narzeczeni. Panny Młode dostawały opinie nie tylko od obecnych na festiwalu gości, ale także od bliskich z którymi były w ciągłym kontakcie online. W dokonaniu tego trudnego wyboru Pannom Młodym pomagały także konsultantki. To one dobierały najlepsze kreacje na podstawie inspiracji i rozmowy, pomagały w mierzeniu sukni oraz uzupełniały ślubną stylizację.

Chociaż ta edycja od początku miała być nieco bardziej kameralna, organizowana w środku wakacji, to finalnie frekwencja i ilość sprzedanych sukien nas bardzo pozytywnie zakończyła! Wiele pięknych sukien już czeka na swój wielki dzień, a my szykujemy dla was kolejne edycje w Krakowie oraz Warszawie. W tych miastach pojawimy się jesienią.