Menu Zamknij

I edycja Festiwalu Sukien Ślubnych
z Drugiej Ręki

26 września 2020 w The Beauty Space Cracow odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. To jednocześnie pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, skupiające się na idei zero waste. To był dzień pełen emocji i wrażeń. Byłyśmy niezwykle podekscytowane, że w końcu poznamy Panny Młode. 

Wydarzenie trwało od 10:00 do 17:00. Chociaż w połowie dnia pogoda niezbyt sprzyjała, to przestrzeń Festiwalowa cieszyła się ciągłym zainteresowaniem. Z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, na poszczególne godziny odwiedzały nas przyszłe Panny Młode wraz z osobą towarzyszącą. Przy wejściu odbierały specjalne opaski, a nasze konsultantki wprowadzały je w klimat wydarzenia przedstawiając ofertę i wskazując na co warto zwrócić uwagę. Każda Panna Młoda miała godzinę na przejrzenie, wybranie i przymierzenie sukni. 

Było mnóstwo wzruszających momentów. Zwłaszcza kiedy Panny Młode pojawiały się z mamą, która widząc córkę w przepięknej, idealnej sukni płakała ze wzruszenia. Wówczas płakaliśmy wszyscy! Kiedy Panna Młoda kupiła suknię, cała sala klaskała, aby podkreślić wyjątkowość tej chwili. 

Podczas I edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki suknię kupiła co czwarta Panna Młoda, co uważamy za ogromny sukces!

Tego dnia byli z nami: