Menu Zamknij

O ReLove Dresses

ReLove Dresses to miejsce, w którym dajemy drugie życie sukniom ślubnym, gdzie można oddać kreację oraz znaleźć tę jedyną. Aby każda przyszła Panna Młoda poczuła się wyjątkowo, stworzyłyśmy Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses oraz krakowski salon.

Layer 1

Działamy z miłości do planety

Layer 1

ReLove Dresses działa zgodnie z ideą less waste. 

Naszym celem jest uświadamianie, że nawet małe kroki podejmowane w dniu ślubu przeciwdziałają katastrofie klimatycznej. Jest to możliwe dzięki m.in. zmniejszeniu ilości wytwarzanych odpadów. 

Firma tworzna przez kobiety dla kobiet

Layer 1

Każda z nas ma inną historię i marzenia – tak jak nasze klientki. Staramy się, aby każda Panna Młoda czuła się wyjątkowo i aby mogła znaleźć suknię odpowiednią dla siebie. 

Wiemy, jak ważne jest, żeby poczuć “to coś”. Dlatego na wydarzeniu dostępne są kreacje w różnych stylach, fasonach i rozmiarach. U nas znajdziesz suknię, która spełni Twoje wymagania. 

Kawałek miłosnej historii

Layer 1

Dbamy o wszystkie suknie już od momentu dostarczenia ich do salonu. 

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Panien Młodych są ich kreacje. W końcu decydując się na wystawienie sukni, oddają kawałek swojej historii w nasze ręce. Dlatego zawsze sprawdzamy ich jakość, następnie informujemy właścicielki o każdym podjętym działaniu. Podczas Festiwalu i przymiarek wszystkie modele mierzone są pod okiem konsultantki.

Każda w Was może dać drugie życie swoim ślubnym kreacjom i sprawić, że suknia pozostanie ReLove Dresses!

Pisali o nas:

Poznaj naszą historię

Layer 1

ReLove Dresses powstała w 2020 roku dzięki Nadji, która jest pomysłodawczynią oraz właścicielką firmy. W pracy łączy swoją pasję do mody i krawiectwa z miłością do planety oraz ideą less waste. Pomysł aby dać drugie życie sukniom ślubnym, narodził się dużo wcześniej. Nadja miała różne pomysły na własny biznes. Jednak wygrało zamiłowanie do mody i ekologii. Poznajcie historię ReLove Dresses i dowiedzcie się jak powstał pierwszy Festiwal Sukien Ślubnych ReLove Dresses.

Wszystko zaczęło się już w dzieciństwie. Pasję do mody zaszczepiła w niej Babcia, która uwielbiała tworzyć na maszynie przeróżne kreacje. Nadja już wtedy snuła marzenia o ślubie i sukni ślubnej, którą narysowała w swoim pamiętniku, a projekt chowała przed światem pod poduszką. Z biegiem lat Nadja zaczęła uczestniczyć w kursach krawieckich, aż w końcu odziedziczyła po Babci maszynę do szycia i sama zaczęła przygodę z przeróbkami. W tym czasie wiele jej koleżanek rozpoczęło przygotowania do ślubu, a Nadja towarzyszyła im w poszukiwaniu sukni.

Wówczas zrozumiała, że brakuje wydarzenia, na którym mogłaby kupić wymarzoną kreację w lepszej cenie, z drugiej ręki – w myśl idei less waste. We wspaniałej atmosferze, pięknym wnętrzu, z szampanem w ręku i bliskimi wokół, a trudno znaleźć tą jedyną w komisie pozbawionym ślubnego klimatu.

I tak narodził się pomysł stworzenia Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Nadja wiedziała, że aby jak najwięcej sukni ślubnych dostało drugie życie musi zaprosić do współpracy kobiety. Kobiety które tak jak one kochają modę, od lat śledzą branżę ślubną oraz troszczą się o planetę. Znalazła fotograficzny profil Mai na Instagramie i postanowiła do niej napisać. Już podczas pierwszego spotkania w jednej z krakowskich kawiarni dziewczyny znalazły nić porozumienia i zaczęły działać. Stworzyły plan i strategię działania. Nadja zajęła się całą logistyką i organizacją wydarzenia. Maja wraz z Nadią pracowała nad jak najlepszą wizualną stroną Festiwalu. Dziewczyny skupiły się na szukaniu Panien Młodych, które chcą wystawić swoje sukienki. Na początku były to głównie kreacje koleżanek i znajomych. Dzięki Oli, która dołączyła do teamu, idea spodobała się kolejnym kobietom i  podczas pierwszego festiwalu udało się zgromadzić prawie 100 różnych modeli. W międzyczasie dziewczyny wybrały idealne miejsce wydarzenia.

i zobacz kto daje drugie życie sukniom ślubnym

Layer 1

Zobacz jak wyglądały Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses!

Layer 1

26 września 2020 w The Beauty Space Cracow odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses. Wydarzenie zyskało rozgłos i uznanie wśród Panien Młodych, ale także w branży ślubnej. Początki nie były proste, to mimo wszelkim przeciwnościom, wydarzenie okazała się sukcesem, dzięki któremu narodziło się wiele znajomości, pięknych wspomnień i kolejne projekty.