Menu Zamknij

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki 2023

zimowo-wiosenne edycje Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Na początku 2023 roku obchodziłyśmy 3 urodziny, dlatego z tej okazji postanowiłyśmy zorganizować IX edycję Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. Odbyła się ona w samym centrum Karkowa 18 lutego.

Już niecały miesiąc później – 11 marca – odbyła się jubileuszowa X edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, która odbyła się w City Hall w Warszawie.

Zachwyty nad dużym wyborem sukien w różnych stylach, łzy wzruszenia podczas przymiarki, radość podczas znalezienia tej jedynej pojawiały się nadzwyczaj często. Wystawcy oraz konsultanci stworzyli przyjazną atmosferę pełną empatii, zrozumienia. To wszystko sprawiło, że przestrzeń wydarzenia była nie tylko wypełniona pięknymi sukniami, ale także radością i szczęściem. 

Byli z nami:

jesienne edycje Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

W drugiej połowie roku Panny Młode rozpoczęły poszukiwania sukien na 2024 rok. Aby ułatwić im znalezienie tej jedynej sukni, ruszyłyśmy w Polskę. Tym razem odwiedziłyśmy Wrocław i Warszawę. 

We Wrocławiu XI edycja Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki odbył się po raz pierwszy i bardzo ucieszyło to Panny Młode z tamtego rejonu, które wykupiły wszystkie wejściówki. We Wrocławiu sztuka spotkała się ze sztuką. Ręcznie wykonane suknie ślubne, w których dba się o każdy detal, pięknie skomponowały się z obrazami. To wszystko za sprawą wyjątkowej przestrzeni, w której odbyło się wydarzenie – Sztuki na Miejscu. Mieszanka sukien ślubnych i dzieł sztuki, weselnej atmosfery i awangardy stworzyły klimat, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. 

foto. Magdalena Szucka

Z kolei XII edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki po raz kolejny odbyła się w Warszawie. Już od piątku pracowałyśmy nad perfekcyjnym przygotowaniem przestrzeni wydarzenia. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik – od ustawienia szatni po rozmieszczenie sukien. Zadanie to zostało wykonane z precyzją, aby zagwarantować Pannom Młodym najlepszą z możliwych atmosferę do wyboru sukni.

Panująca przed wydarzeniem ekscytacja była zwiastunem fantastycznej atmosfery, jaka towarzyszyła XII edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. Suknie reprezentujące różne style od razu skradły serca odwiedzających. Konsultantki, które odgrywały kluczową rolę w procesie wyboru sukni, udowodniły swoje nieocenione wsparcie. Dzięki wywiadom z Panną Młodą potrafiły znaleźć suknie idealnie spełniające oczekiwania. Ich pomoc w przymierzaniu, zapinaniu guzików, zakładaniu butów i robieniu zdjęć wprowadzała dodatkową radość i lekkość w ten wyjątkowy dzień. Dzięki im szybko padło hasło „suknia dostała drugie życie”. Łzy wzruszenia, uśmiechy, brawa i gratulacje towarzyszyły każdemu udanemu zakupowi.

foto. Piotr Rakowski