Menu Zamknij

Relacja z XII edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

XII edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki odbyła się 28 października na warszawskiej Pradze w City Hall Production. Panny Młode, które powiedzą sakramentalne tak w przyszłym roku odwiedziły nas, aby znaleźć wymarzoną kreację oraz zapoznać się z ofertą ślubnych wystawców.Zobacz fotorelację z wydarzenia i dowiedz się jakie suknie czekały na drugie życie.

Layer 1

Już od piątku pracowałyśmy nad perfekcyjnym przygotowaniem przestrzeni wydarzenia. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik – od ustawienia szatni po rozmieszczenie sukien. Zadanie to zostało wykonane z precyzją, aby zagwarantować Pannom Młodym najlepszą z możliwych atmosferę do wyboru sukni. Panująca przed wydarzeniem ekscytacja była zwiastunem fantastycznej atmosfery, jaka towarzyszyła XII edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. Suknie reprezentujące różne style od razu skradły serca odwiedzających.

Layer 1
Layer 1

Konsultantki, które odgrywały kluczową rolę w procesie wyboru sukni, udowodniły swoje nieocenione wsparcie. Dzięki wywiadom z Panną Młodą potrafiły znaleźć suknie idealnie spełniające oczekiwania. Ich pomoc w przymierzaniu, zapinaniu guzików, zakładaniu butów i robieniu zdjęć wprowadzała dodatkową radość i lekkość w ten wyjątkowy dzień. Dzięki im szybko padło hasło „suknia dostała drugie życie”. Łzy wzruszenia, uśmiechy, brawa i gratulacje towarzyszyły każdemu udanemu zakupowi.

Layer 1

Po zakupie sukni i dopełnieniu wszelkich formalności Panny Młode mogły uczcić swój wybór toastem prosto z FotoBarek lub słodkościami od Bo Lubię Słodzić. Przy wejściu mogły także zapoznać się ze specjalnymi, ślubnymi upominkami od Lovely Concept by Me.

Layer 1
Layer 1

Jeśli Panny Młode potrzebowały dopasowania sukni do swojej sylwetki i wizji ślubu, mogły skonsultować się z Gosią Czechowską, która od wielu lat prowadzi swoją pracownię krawiecką na warszawskiej Pradze i współpracuje z przyszłymi mężatkami. Najczęściej suknie wybrane przez Panny Młode wymagały niewielkich poprawek: skrócenia, zwężenia, poszerzenia czy wydłużenia, z którymi Gosia nie ma najmniejszego problemu.

Layer 1

Piękne bukiety w rękach Panien Młodych, które uzupełniły ślubną stylizację to zasługa Dekoracje Candida. Oprócz bukietów ślubnych Grażyna stworzy pełną oprawę kwiatową ślubów i zadba o każdy jej szczegół.

Layer 1

O spokój ducha odwiedzających Panien Młodych przed ślubem zadbała Kamila Romanov. Wedding plannerka oraz trenerka mentalna poprowadziła warsztat „Spokojnie to tylko ślub”, na którym opowiedziała jak zadbać o siebie przed tak ważnym dniem, aby przeżyć go w spokoju i cieszyć się bliskością drugiej osoby.

Layer 1
Layer 1

XII edycję Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki zakończono wspólnym zdjęciem i kieliszkiem prosecco. To był zaszczyt po raz kolejny spotkać się  z Pannami Młodymi z Warszawy i znaleźć dla nich kreacje, w których ponownie staną na ślubnym kobiercu. Dla nas dawanie sukniom ślubnym drugiego życia to nie tylko pasja, ale również niezwykła przyjemność dlatego już w przyszłym roku ponownie odwiedzimy Warszawę.

O tym jak niesamowitym przeżyciem jest wybór sukni ślubnej mogłaś się przekonać dzięki fotorelacji Piotra Rakowskiego, który na co dzień zajmuje się m.in. fotografią ślubną.

Layer 1