Menu Zamknij

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki 2022

IV edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Po krakowskich edycjach i pozytywnych opiniach jakie zebrałyśmy od Panien Młodych wiedziałyśmy jedno – czas wyruszyć w Polskę! 

Zdecydowałyśmy się na organizację V edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w Warszawie. Było to nie lada wyzwanie przewieść blisko 200 sukien i zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie. 

Z pomocą wielu wspaniałych osób udało się zorganizować piękne wydarzenie w City Hall na Pradze i znaleźć nowe właścicielki sukniom ślubnym. 

Patroni medialni:

Tego dnia byli z nami:

V edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Kiedy jeszcze nie opadły emocje po warszawskiej IV edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki dostałyśmy bardzo wiele zapytań o kolejne wydarzenia. Nie zastanawiając się długo postanowiłyśmy zorganizować kolejny event, aby dać szansę na drugie życie sukniom ślubnym. Zainteresowanie było tak duże, że musiałyśmy wydłużyć wydarzenie o dodatkową godzinę.

 I tak 16 lipca odbyła się V edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses w krakowskim Hotelu Atrium. Zobaczcie pełną relację z wydarzenia.

Chociaż ta edycja od początku miała być nieco bardziej kameralna, organizowana w środku wakacji, to finalnie frekwencja i ilość sprzedanych sukien nas bardzo pozytywnie zakończyła!

VI edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Jesienną serię Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki rozpoczęliśmy od Krakowa. Po raz kolejny postawiłyśmy na Hotel Atrium, gdzie 24 września odbyła się VI edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. 

VII edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Kolejna jesienna VII edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki odbyła się 29 października w warszawskim domu handlowym Mysia 3. Na trzecim piętrze, w przestrzeni wystawowej czekały na Panny Młode konsultantki, team krawiecki, wystawcy oraz ponad 250 sukien. A z kamerą odwiedziło nas Dzień Dobry TVN!

Pierwsze Panny Młode przybyły o godz. 10:00 i od razu ruszyły w stronę sukien. A było ich naprawdę sporo. Zdobne księżniczki, delikatne literki A, eleganckie rybki znalazły się na samym środku przestrzeni festiwalowej. Gładkie suknie oraz modele w stylu boho wisiały w specjalnie wydzielonych strefach.

Tego dnia byli z nami:

VIII edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

 

VIII edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki już za nami! To wydarzenie odbyło się w samym sercu Krakowa – na startym mieście w kamienicy mieszczącej się przy ul. Szpitalnej 7. Stukot końskich kopyt oraz melodia hejnału mariackiego towarzyszyły Pannom Młodym podczas wyboru wymarzonej sukni ślubnej.