Menu Zamknij

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki 2022

IV edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Po krakowskich edycjach i pozytywnych opiniach jakie zebrałyśmy od Panien Młodych wiedziałyśmy jedno – czas wyruszyć w Polskę! 

Zdecydowałyśmy się na organizację V edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w Warszawie. Było to nie lada wyzwanie przewieść blisko 200 sukien i zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie. 

Z pomocą wielu wspaniałych osób udało się zorganizować piękne wydarzenie w City Hall na Pradze i znaleźć nowe właścicielki sukniom ślubnym. 

Patroni medialni:

Layer 1

Tego dnia cała uwaga była skupiona na Pannach Młodych, które były zaskoczone ilością dostępnych modeli. Jednak nasze konsultantki szybko znalazły to czego szukały klientki. Nie musieliśmy długo czekać, aż pojawiły się pierwsze łzy wzruszenia i brawa, ponieważ suknie dostały drugie życie. Panny Młode nie wychodziły z Festiwalu z pustymi rękami. Oprócz sukien, toastu i słodkiego poczęstunku otrzymały także certyfikat potwierdzającym zakup sukni z drugiej ręki. Dzięki temu dowiedziały się jak wiele dla naszej planety znaczy taki świadomy wybór oraz jak pielęgnować suknię po zakupie, aby w dniu ślubu wyglądała olśniewająco.

Tego dnia byli z nami:

V edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Kiedy jeszcze nie opadły emocje po warszawskiej IV edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki dostałyśmy bardzo wiele zapytań o kolejne wydarzenia. Nie zastanawiając się długo postanowiłyśmy zorganizować kolejny event, aby dać szansę na drugie życie sukniom ślubnym. Zainteresowanie było tak duże, że musiałyśmy wydłużyć wydarzenie o dodatkową godzinę.

 I tak 16 lipca odbyła się V edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses w krakowskim Hotelu Atrium. Zobaczcie pełną relację z wydarzenia.

Panny Młode nie mogły doczekać się mierzenia sukni i pojawiły się przed czasem. Gdy już weszły na salę wypełnianą sukniami ślubnymi nie mogły napatrzeć się na piękne kreacje. Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze łzy wzruszenia. Już po kilkunastu minutach pierwsze suknie ślubne znalazły nowe właścicielki! Tego dnia wszyscy byli zmotywowani, aby znaleźć tę jedyną suknię. W wyborze pomagały mamy, ojcowie, siostry, druhny, przyjaciółki oraz narzeczeni. Panny Młode dostawały opinie nie tylko od obecnych na festiwalu gości, ale także od bliskich z którymi były w ciągłym kontakcie online. W dokonaniu tego trudnego wyboru Pannom Młodym pomagały także konsultantki. To one dobierały najlepsze kreacje na podstawie inspiracji i rozmowy, pomagały w mierzeniu sukni oraz uzupełniały ślubną stylizację.

Chociaż ta edycja od początku miała być nieco bardziej kameralna, organizowana w środku wakacji, to finalnie frekwencja i ilość sprzedanych sukien nas bardzo pozytywnie zakończyła! Wiele pięknych sukien już czeka na swój wielki dzień, a my szykujemy dla was kolejne edycje w Krakowie oraz Warszawie. W tych miastach pojawimy się jesienią.