Menu Zamknij

Relacja z VI edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

VI edycją Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, która odbyła się 24 września w Krakowie rozpoczęłyśmy poszukiwania sukien ślubnych dla Panien Młodych, które będą brały ślub w 2023 roku. To pierwsze wydarzenie, które zainaugurowało serię jesiennych eventów. Nie mogłyśmy się doczekać spotkania z Pannami Młodymi. Bardzo chciałyśmy poznać ich historię oraz plany jakie wiążą się ich ślubem, a przede wszystkim dowiedzieć się jakich sukien szukają. 

Zobaczycie fotorelację z VI edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, kto nas odwiedził i czego poszukiwały Panny Młode.

Pierwsze Panny Młode przybyły o godz. 10:00 i były zachwycone sukniami, ale także przepięknym wnętrzem oraz jego aranżacją, za którą odpowiadała Magda z Projektanci Porządku. To właśnie ona sprawiła, że foyer Hotelu Atrium zmieniło się w jednodniowy salon z sukniami ślubnymi.

Odwiedzające nas klientki miały jeden cel – znaleźć idealną suknię. Niektóre z nich miały precyzyjnie określone wymagania, pokazywały nam swoje inspiracje na telefonie. Inne zaś przyszły bez żadnego pomysłu, liczyły na pomoc i wskazówki konsultantek. W jednym i drugim przypadku pomoc Pannie Modnej to czysta przyjemność, dlatego szybko wszyscy ruszyli na poszukiwania. 

Pewnie zwróciłyście uwagę na piękne wianki oraz na bukiety. To robota Kasi z Pracowni Gardenia, której prace dopełniły stylizacje. A jeśli któraś z Panien Młodych chciała zakryć ramiona lub urozmaicić ramiona mogła zobaczyć i przymierzyć kurtki od Moniki Jurasik.

W dopasowaniu kreacji do sylwetki chętnie pomagał Beata, która na co dzień prowadzi swój zakład krawiecki Cherry Szyje. Panny Młode najczęściej zainteresowane są skróceniem kreacji, zwężeniem lub poszerzeniem w talii. Niewielka część dziewczyn decyduje się na dorobienie trenu, o którym marzyły lub doszycie rękawków. 

Patrząc na te zdjęcia jednogłośnie stwierdziłyśmy, że mamy najpiękniejsze klientki, a suknie tylko podkreślają ich urodę. I to bez grama makijażu, ponieważ w trosce o suknie wszystkie Panny Młode proszone są o przyjście bez make-upu. Moment mierzenia kreacji oraz emocji jakie temu towarzyszą uwieczniła Gosia z Soulisctic Photography.   

Wszystkie zdjęcia Gosi z VI edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki znajdziecie tutaj (hasło: WiecznieBiała).

Pierwsze oficjale poszukiwania sukien ślubnych na sezon 2023 zakończyły się sukcesem. Bardzo cieszymy się, że mogłyśmy z Wami osobiście porozmawiać, poznać waszą wizję sukni ślubnej i wesela. Nie ukrywamy, że to właśnie festiwale dają nam najwięcej radości i energii do dalszych działań. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze w tym roku zorganizować wydarzenie w Krakowie. Jednak czeka nas jeszcze kilka wyzwań. Jednym z nich jest VII edycja Festiwalu Sukien Ślubnych, która odbędzie się 29 października w Warszawie.