Menu Zamknij

Zależy Ci na kreacji z drugiej ręki? Planujesz ślub w zgodzie
z ideą less waste? Rozpoczynasz poszukiwania idealnej sukni ślubnej? A może przegapiłaś Festiwal? Zarezerwuj wizytę w naszym salonie sukien ślubnych!

Layer 1

Salon Sukien Ślubnych w samym sercu Krakowa

Layer 1

Podczas godzinnej przymiarki bez problemu zdążysz obejrzeć wszystkie suknie, przymierzyć wybrane modele oraz zakupić idealną suknię.

W trakcie przymiarki będziesz miała przestrzeń tylko dla Siebie i Twojej osoby towarzyszącej.

Panną Młodą oraz osobą towarzyszącą podczas godzinnej przymiarki zajmie się konsultantka. Wybierze odpowiednie kreacje na podstawie inspiracji, pomoże założyć wybrane modele oraz dobierze ewentualne dodatki. 

W trakcie Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki zajdziecie wiele sukien w różnych fasonach: rybki, księżniczki, tuby, literki A; z różnych materiałów: z koronki, jedwabiu, tiulu, ozdobione brokatem, koralikami i kryształkami, a także w różnych rozmiarach: od XXS do XXL!

Zabierz ze sobą najbliższe osoby, które Ci doradzą. 

Terminy na następny miesiąc będą dostępne pod koniec bieżącego.

Przeczytaj najważniejsze o wizycie w naszym salonie sukien ślubnych.

Layer 1

Przymiarki organizowane są w naszym salonie w Krakowie na ul. Szpitalnej 7/4 na pierwszym piętrze.  

Umawiamy się z około 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Najczęściej możesz zarezerwować wizytę na bieżący miesiąc. Terminy na kolejny miesiąc pojawiają cię pod koniec bieżącego. 

Sprawdź tutaj, kiedy najlepiej rozpocząć poszukiwania sukni ślubnej.

Na przymiarki umawiamy się przez kalendarz rezerwacji dostępny na stornie. 

Przymiarki trwają godzinę. W tym czasie spokojnie zdążycie wybrać, przymierzyć suknię i podjąć decyzję o jej zakupie. 

Koszt godzinnej przymiarki to 50 zł. Przy zakupie sukni ślubnej koszt przymiarki będzie odejmowany od ceny sukni.

Ceny sukien zaczynają się od ok. 1 000 zł, a najwięcej egzemplarzy kosztuje 2 500 – 3 500 zł. Mamy także egzemplarze które kosztują powyżej 4 00o zł, a ich cena początkowa to ponad 8 000 zł.

Podczas przymiarek znajdziesz ok. 200  modeli w różnych fasonach i rozmiarach od XXS do XXL. Najwięcej modeli posiadamy jednak podczas Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki i wtedy wybór jest jeszcze większy!

Możecie przyjść z maksymalnie dwoma osobami towarzyszącymi. Jeśli do salonu wybierasz się z osobami towarzyszącymi, uprzedź je o panujących zasadach. To konsultantka pokazuje i zawiesza suknie.

Tak, podczas przymiarek można robić zdjęcia, nagrywać wideo i prowadzić rozmowy z bliskimi, którzy doradzą którą suknię wybrać.

Nie mamy regularnych godzin otwarcia salonu. Na przymiarki umawiamy się indywidualnie, najczęściej odbywają się one w godzinach popołudniowych.

Jeśli chcesz zmienić termin przymiarki lub ją anulować, odpowiedz na wiadomość potwierdzającą przymiarkę.

Suknia jest od razu Twoja po zakupie. Jeśli chcesz dokonać przeróbek, wtedy możemy skontaktować się z krawcową, z którą ustalisz wszystkie szczegóły.

Layer 1

Terminy przymiarek pojawiają się z około 2 tyg. wyprzedzeniem. Rezerwacji możesz najczęściej dokonać na bieżący miesiąc. Ze względu min.: na organizację Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki nie rezerwujemy terminów w kilku tygodniowym lub miesięcznym wyprzedzeniem. 

Nie wiesz jak dokonać rezerwacji?
Przeczytaj instrukcję.

Layer 1

Przymiarki to czas, kiedy możecie znaleźć swoją wymarzoną suknię z drugiej ręki. Nie ma znaczenia, czy szukacie skromnej sukni na ramiączkach, czy w stylu boho z długim rękawem, a może bogato zdobionej księżniczki, ponieważ różnorodność modeli jest naszą wizytówką! Dzięki sukniom w różnych rozmiarach, możecie sprawdzić, jak wyglądacie w wybranym przez siebie fasonie i już podczas mierzenia możecie zbliżyć się do efektu finalnego.