Menu Zamknij

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki 2021

II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Bogatsze o doświadczenia i zainspirowane sukcesem I edycji, rozpoczęłyśmy przygotowania do następnego wydarzenia. Zdecydowałyśmy się na większy rozmach i postawiłyśmy na kilkukrotnie większą przestrzeń festiwalową.

W Studiu Vintage w Krakowie zmieściło się aż 15 przymierzalni, strefa wspólna z lustrami, stanowiska wystawców oraz 140 sukien ślubnych w różnych fasonach i rozmiarach, czekających na nowe właścicielki.

Chociaż wydarzenie odbyło się 3 lipca 2021 – w szczycie sezonu ślubnego – to przyciągnęło ono ponad dwukrotnie więcej odwiedzających niż I edycja. W wyborze kreacji Pannom Młodym pomagały nie tylko osoby towarzyszące, ale także konsultantki i krawcowe, które doradzały, jakich poprawek można dokonać w wybranych kreacjach.

Oprócz wybierania i mierzenia sukien odwiedzające mogły m.in.: spróbować słodkości, podziwiać ślubne ozdoby i girlandy, czy wypić kieliszek musującego prosecco. Także i tym razem udało nam się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i dać drugie życie kolejnym sukniom ślubnym.  

Tego dnia byli z nami:

III edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Layer 1

Tuż po zakończeniu II edycji zaczęły do nas napływać pytania, co z następnym Festiwalem. Szybko podjęłyśmy decyzję, że kolejne wydarzenie zorganizujemy jesienią jeszcze w tym samym roku. Postawiłyśmy na sprawdzone miejsce – Studio Vintage i 20 listopada odbyła się tam III edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses. 

Pod każdym względem była to rekordowa edycja – odwiedziło nas najwięcej Panien Młodych, zaprezentowało się kilkunastu wystawców i aż 170 sukien szukało nowych właścicielek. Odwiedzające przybyły z całej Polski, a niektóre odwiedziły Festiwal po raz drugi. Powróciły do nas także suknie zakupione podczas poprzednich edycji i dostały nie drugie, a trzecie życie! 

Finalnie, prawie połowa Panien Młodych, która odwiedziła nas na III edycji, znalazła swoją wymarzoną kreację. Widząc radość i wzruszenie osób towarzyszących oraz Panien Młodych, postanowiłyśmy dalej organizować kolejne wydarzenia na jeszcze większą skalę i przygotować nowe projekty, które dadzą drugie życie jeszcze większej ilości sukien.

Tego dnia byli z nami: