Menu Zamknij

II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki – znamy szczegóły!

Ślub to wielki dzień w życiu każdej kobiety, a kreacja którą założy powinna być spełnieniem jej marzeń. Niestety, marzenia kosztują – skąd wziąć więc na nie pieniądze? Czy suknia ślubna powinna być nowa, prosto z salonu? Podczas II edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała, każda była i przyszła panna młoda będzie miała okazję sprzedać lub kupić suknię ślubną. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów dla wystawców na wydarzenie, które odbędzie się w Studio Vintage w Krakowie 3.07.2021 roku!

To już II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała, który rok temu miał swoją premierę w Krakowie. Wydarzeniu przyświeca idea zero waste, która ma także na celu obalenie mitu o tym, że suknia ślubna za każdym razem powinna pochodzić z markowego salonu i kosztować niebotyczne sumy.

Sprzedaj swoją wiecznie białą kreację

Aby wystawić suknię na Festiwalu, należy upewnić się, że jest ona wyczyszczona i nie ma widocznych wad. Wychodzimy jednak naprzeciw byłym pannom młodym i oferujemy też usługę czyszczenia – można zakupić ją razem z biletem. Jeśli spełnia te wymogi, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie https://relovedresses.com/wystaw-suknie oraz następnie kupić bilet, którego koszt to 100 zł. Jeśli wszystko będzie w porządku, następuje oficjalne umówienie się na przekazanie sukni – można to zrobić zarówno stacjonarnie w Krakowie, jak poprzez kuriera. Online podpisujemy również umowę, protokół oraz regulamin. Jeśli suknia zostanie sprzedana podczas Festiwalu, organizator pobiera 15% prowizji z całej kwoty. Jeśli nie, można ją odebrać do dwóch tygodni po wydarzeniu, lub zostanie ona odesłana sprzedającej. Warto pamiętać, że właścicielki sukni nie mogą być obecne podczas Festiwalu. Jeśli jednak suknia się nie sprzeda, może zostać u nas do kolejnej edycji za dodatkową opłatą. W tym czasie organizujemy również wyprzedaże i ma szansę znaleźć nową właścicielkę. Pamiętajcie, że Panny Młode, które sprzedają swoje suknie, nie mogą być obecne podczas Festiwalu.

Znajdź swoją wymarzoną kreację i … kup ją!

Panie, które poszukują idealnej sukni mogą pojawić się 3.07.2021 Krakowie w Studio Vintage. Bilety dla odwiedzających będą w sprzedaży od czerwca.

Co czeka Was na miejscu? Przepiękne suknie ślubne z drugiej ręki ułożone rozmiarami, konsultantki, które pomogą w ich wyborze oraz przymiarce. Nie zabraknie również brafitterek, krawcowych, wedding plannerów, fryzjerów, kosmetyczek oraz fotografów, którzy będą chętnie służyli radą dla przyszłych pań młodych. Przewidujemy podniosłą atmosferę oraz szampana! Nie może Was zabraknąć!

I edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Pierwszy Festiwal odbył się w Krakowie 26.09.2020 roku i odbił się szerokim echem nie tylko w mieście, ale również na ślubnych grupach facebookowych, a także w mediach. Pisały o nas takie tytuły jak VIVA! czy Fashion Magazine oraz Polityka. Nadja Pędzik, główna organizatorka wydarzenia wystąpiła również w Pytaniu na Śniadanie, programie TVP, opowiadając o idei sukien ślubnych z drugiej ręki.

Więcej informacji na temat Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki można znaleźć na stronie www.wieczniebiala.pl, a także na Facebooku i Instagramie @wieczniebiala.