Menu Zamknij

Poczuj zapach drewna z Najlepszą Fotobudką w Mieście

Pewnie się z nami zgodzicie, że fotobudka to nie tylko pamiątka na długie lata, ale także świetna zabawa dla gości. Jeśli szukacie fotobudki, która spełni Wasze wymagania i jest inna niż wszystkie – to świetnie trafiłeś. Poznajcie Najlepszą Fotobudkę w Mieście, która zagwarantuje Wam i Waszym gościom niezapomniane wspomnienia i rozrywkę.

Fotobudka inna niż wszystkie

Najlepsza Fotobudka w Mieście posiada w ofercie piękną drewnianą fotobudkę, która świetnie wpisze się w klimat Waszego wesela i nie popsuje wyglądu sali. Do wyboru są także różne tła, gadżety i spersonalizowany szablon (np. z Waszymi inicjałami czy datą ślubu), które zagwarantują niezapomnianą zabawę gościom. Podczas przyjęcia animator pomoże gościom w zrobieniu i wydruku pamiątkowych zdjęć. W dowolnym momencie będziecie mogli wrócić wspomnieniami do Waszego wesela dzięki Księdze Gości i galerii internetowej, w której znajdziecie wszystkie fotografie.

Miłość inna niż wszystkie

Drewniany, ręcznie wykonany, podświetlany napis „Miłość” o długości 3 metrów, wyróżni Twoje wesele na tle innych przyjęć. Świetnie wpisze się w wystrój sali każdej sali. Możecie wykorzystać go także w plenerze. Co ważne nie musicie martwić się montażem napisu. Zostanie on rozłożony przez ekipę techniczną w dniu Waszego wesela, a zmontowany dzień po nim. Istnieje również możliwość wypożyczenia napisu na poprawiny. Gwarantujemy, że nie znajdziesz drugiego takiego w rejonie.

Sprawdź ofertę Najlepszej Fotobudki w Mieście

Jeśli spodobała się Wam oferta Najlepszej Fotobudki w Mieście koniecznie wejdzcie na ich stronę najlepszafotobudkawmiescie.pl i wybierzcie pakiet, który spełni wasze oczekiwania. Razem z nimi możecie zrealizować nie tylko przyjęcie weselne, ale także baby shower czy imprezę firmową. A jeśli chcecie zobaczyć inne projekty i zainspirować się ich realizacjami zajrzyjcie na ich Facebooka i Instagrama.