Menu Zamknij

Toasty we włoskim klimacie z Grabb the Glass Prosecco Van

Toast za Młodą Parę to obowiązkowy element każdego wesela. Grabb the Glass Prosecco Van łączy zamiłowanie do włoskich klimatów i motoryzacji z miłością do bąbelków.

Wznieś toast razem z Grab the Glass Prosecco Van

Włoski trójkołowiec Piaggio Ape został zamieniony w mobilny Grab the Glass Prosecco Van i kradnie serca wszystkich gości! Dzięki nim otrzymujecie najlepiej wyglądający samochód dostawczy na świecie, ale także spokój ducha, jaki zapewniają doświadczeni i przesympatyczni gospodarze – Gosia, Mateusz i Kamil. Zobaczcie jak pięknie wygląda podczas różnych wydarzeń na zdjęciach na Facebooku i Instagramie.

Prosecco Van to idealna atrakcja na wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, imprezy firmowe, koncerty, festiwale i inne eventy. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Bez problemu połączą Wasze życzenia z ich pomysłami. Uroczy, włoski dostawczak świetnie komponuje się w plenerze, ale wjedzie też na większość pięknych sal do środka.

Z nimi poczujesz włoski klimat

Grab the Glass Prosecco Van to gwarancja najlepszej jakości beczkowego Frizzante Glera i innych napojów, cudownej atmosfery i zadowolenia wśród gości. Dostosowują się do każdych warunków, dzięki czemu możecie liczyć na oryginalną strefę chilloutu ozdobioną tak, że wpisze się w klimat miejsca i instagramową strefę zdjęć. Usługa realizowana jest na terenie Małopolski i Podlasia.

Zapewnij niesamowitą atmosferę podczas przyjęcia

Zapoznajcie się z ich ofertą na grabtheglass.pl i przekonajcie się jaką cudowną atmosferę stworzą na waszym przyjęciu. Cheers!