Menu Zamknij

Podsumowanie pierwszej edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki – Wiecznie Biała

26 września 2020 w The Beauty Space Cracow odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. To jednocześnie pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, skupiające się na idei zero waste. Misją Festiwalu było danie drugiego życia sukniom ślubnym, które były założone tylko raz w życiu. To był dzień pełen emocji i wrażeń, które opadają do dziś. Jedno jest pewne – było warto! Z pewnością to powtórzymy!

Wydarzenie trwało od 10:00 do 17:00. Chociaż w połowie dnia pogoda niezbyt sprzyjała, to przestrzeń Festiwalowa cieszyła się ciągłym zainteresowaniem. Z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, na poszczególne godziny odwiedzały nas przyszłe Panny Młode wraz z osobą towarzyszącą. Przy wejściu odbierały specjalne opaski, a nasze konsultantki wprowadzały je w klimat wydarzenia przedstawiając ofertę i wskazując na co warto zwrócić uwagę. Każda Panna Młoda miała godzinę na przejrzenie, wybranie i przymierzenie sukni. 


“Było mnóstwo wzruszających momentów, zwłaszcza kiedy Panny Młode pojawiały się z mamą, która widząc córkę w przepięknej, idealnej sukni płakała ze wzruszenia. Wówczas płakaliśmy wszyscy! Kiedy Panna Młoda kupiła suknię, cała sala klaskała, aby podkreślić wyjątkowość tej chwili. Wszystko udało się perfekcyjnie i już teraz możemy powiedzieć, że szykujemy się do kolejnej edycji! Podczas pierwszej suknię kupiła co czwarta Panna Młoda, co uważamy za ogromny sukces” – mówi Nadja Pędzik, organizatorka wydarzenia.


Festiwalowe wnętrza pełne były niesamowitych dekoracji – różu, bieli i złota. O wszystko zadbała firma Colorevent. Przy wejściu Panny Młode mogły skosztować doskonałych babeczek od firmy Słodki Bazaar oraz napić się szampana podanego w przepięknych kieliszkach od Decorentals. Na miejscu Pannom Młodym doradzały również krawcowe z Anki Mody oraz braffiterki Intimo4You. Nie zabrakło również konsultacji z fotografem, wedding plannerką, kosmetologiem oraz fryzjerem ślubnym. Całość kamerowali swoim czujnym okiem Kamerdynerzy. 


O Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki było głośno również w mediach. Mówili o nas między innymi w Pytaniu na Śniadanie, magazynie VIVA!, Fashion Magazine, Bio Kurier, Ekologia.pl, Moda i Ja, Bridal Blog, a także w podcaście Hey Wedding Czary Merry. Łącznie ukazało się ponad 20 publikacji! Nie zwalniamy tempa i już przygotowujemy się do kolejnej edycji. Kiedy? Koniecznie zajrzyjcie na nasze kanały social media, gdzie na bieżąco informujemy o wszystkich nowościach!


www.wieczniebiala.pl

https://www.facebook.com/wieczniebiala/
https://www.instagram.com/wieczniebiala/?hl=pl