Menu Zamknij

Sprzedaj lub kup suknię ślubną!

Nowa suknia ślubna to spory wydatek, najczęściej rzędu kilku tysięcy złotych. Można ją kupić w salonie mody ślubnej, można też uszyć na zamówienie. Czy warto jednak wydać tak dużą kwotę na suknię, w której wystąpimy tylko raz w życiu? Dla pań, które chciałyby sprzedać swoją suknię oraz tych, które są zainteresowane kupnem sukni ślubnej z drugiej ręki, przygotowujemy specjalny event.

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Nic dziwnego, że każda z nas tak wielką uwagę przykłada do wyboru sukni ślubnej. W tym szczególnym dniu chcemy wyglądać idealnie i tak też prezentować się na zdjęciach i filmach dokumentujących to wydarzenie. Podczas zakupów i podejmowania decyzji w kwestii wyboru sukni ślubnej chcemy mieć duży wybór oraz możliwość zmierzenia jej w komfortowych warunkach, bez pośpiechu, w asyście mamy, przyjaciółki lub innych kobiet.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pań, które chcą nabyć suknię ślubną w rozsądnej cenie oraz tych, które chciałyby sprzedać swoją, zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez naszą firmę wydarzeniu. Wpisuje się ono w światowy ekologiczny trend, który coraz dynamiczniej opanowuje branżę modową – trend nabywania pełnowartościowych, świetnej jakości używanych produktów zamiast produktów zupełnie nowych.

Nasz Festiwal to doskonała okazja dla pań, które noszą się z zamiarem sprzedania własnej sukni ślubnej, ponieważ wydarzenie skumuluje wiele klientek w jednym miejscu. Ze względu na przestronność pomieszczenia, w którym odbędzie się wydarzenie, będą one mogły przyjść z osobami towarzyszącymi i doradzającymi oraz będą mogły przymierzyć suknię w komfortowych przymierzalniach, wyposażonych w duże lustra. To znacznie szybszy i pewniejszy sposób na sprzedaż sukni ślubnej niż transakcje dokonywane za pośrednictwem portali internetowych, które zawsze są czasochłonne ze względu na konieczność odpisywania na wiadomości oraz umawiania się na indywidualne spotkania z potencjalnymi klientkami we własnym domu.

„Wiecznie biała” to również najwygodniejsza opcja dla przyszłych mężatek, które poszukują idealnej sukni ślubnej. Podczas Festiwalu znajdą wiele modeli i wiele marek w jednym miejscu. Co istotne, oferowane suknie będą dobrej jakości i nie będą posiadały widocznych wad. Suknie, dużo tańsze niż nowe suknie kupowane w salonach lub szyte na zamówienie, będzie można przymierzyć w miłej atmosferze, stworzonej przez kobiety dla innych kobiet.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu!