Menu Zamknij

Stwórz wymarzone buty z My Wish

Właśnie rozpoczyna się karnawał, a to okres hucznych zabaw trwających do białego rana. Jeśli marzycie o pięknych butach, które uzupełnią waszą stylizację – nie tylko tą karnawałową, ale także ślubną – i przetańczycie w nich całą noc, to świetnie sprawdzą się buty od My Wish.

Ręcznie szyte buty na każdą okazję

My Wish to miejsce, w którym powstają ręcznie szyte buty z myślą o Tobie i Twoich najskrytszych potrzebach. Wyróżniają się one wysoką jakością i komfortem noszenia na tle masowo projektowanego i niewygodnego obuwia, a ich ceny są niezwykle atrakcyjne. Świetnie sprawdzą się podczas wesela i innych hucznych zabaw, a także na co dzień.

Źródło: my-wish.pl

Zaprojektujcie wymarzone buty

W butach od My Wish poczujesz się naprawdę wyjątkowo i olśnisz wszystkich. Razem z nimi stworzysz projekt butów, o jakich zawsze marzyłaś. Nikt nie będzie miał takich samych szpilek, czółenek, mokasynów, kozaków ani botków, ponieważ możecie zaprojektować je zgodnie z własną wizją. Same zadecydujcie o wysokości, grubości obcasa, typie i kolorze skóry, rodzaju zapięcia i dodatkach. Możecie także poszerzyć but przy szerszej stopie i haluksach. Zainspirujcie się projektami z Instagrama i Facebooka.

Wysoka jakość w parze z troską o planetę

Buty produkowane są w całości w Polsce przez wykwalifikowanych mistrzów rzemiosła. Każdy z nich tworzony jest ze starannością i dbałością o szczegóły. Jest to długotrwały proces, który wymaga wiedzy i doświadczenia. Dodatkowo buty mogą być w 100% wegańskie, a ich modele są tak ponadczasowe, że sprawdzą się Wam nie tylko podczas wesela, ale będą noszone przez długie lata.

Źródło: my-wish.pl

Odwiedź salon, przymierz i stwórz wymarzoną parę butów

Odwiedźcie showroom w Katowicach lub jeden z salonów partnerskich, które znajdują się w całej Polsce i stwórzcie wymarzone buty. Lista salonów oraz kolekcja butów jest dostępna na stronie: my-wish.pl.

My Wish tworzona jest przez przesympatyczne małżeństwo. Kasia i Damian odwiedzili naszą ostatnią edycję Festiwalu i osobiście pomagali w doborze idealnych butów Pannom Młodym oraz osobom towarzyszącym.