Menu Zamknij

Zobacz jak wystawić suknię i dać jej drugie życie

Wymarzona suknia ślubna towarzyszyła Wam podczas najpiękniejszego dnia w życiu
i chcecie, aby teraz uszczęśliwiła kolejną Pannę Młodą? Zobaczcie jak przygotować i wystawić suknię ślubną i dać jej drugie życie.

Przygotuj suknię do wystawienia

Chcemy, aby każda suknia miała szansę przeżyć swój wielki dzień po raz drugi, dlatego nie liczy się dla nas jej rozmiar, fason czy krój. Jednak, aby przyszła Panna Młoda zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia, należy odpowiednio przygotować kreację.

Suknia musi być czysta. Nikt przecież nie chciałby założyć gorsetu ubrudzonego podkładem, ani  zakurzonej spódnicy. Jeżeli suknia wymaga czyszczenia, najlepiej jeśli przed wystawieniem sukni oddacie ją do profesjonalnej pralni, dzięki czemu suknia będzie odświeżona. 

Naprawcie wszystkie uszkodzenia. Odpadające kryształki, cekiny oraz dziurki od obcasów w tiulu to defekty, które usunie każda krawcowa. Jeśli suknia ma wady, poinformujcie nas o tym. Wyślijcie ich zdjęcia i uwzględnijcie je wyceniając kreację.

Ustalcie cenę, za którą chcecie sprzedać suknię, ponieważ to ich właścicielki kreacji ustalają cenę, którą chcą uzyskać po sprzedaży sukni. Pamiętajcie, że Wasza suknia traci na wartości minimum 20% w momencie, gdy odbierzecie ją z salonu. Dodatkowo, była ona używana w dniu Waszego ślubu. Jeżeli suknia jest w stanie nienagannym, radzimy, aby cena była przynajmniej o 30% – 50% niższa od ceny wyjściowej. Jeżeli suknia jest naderwana, poplamiona lub uszkodzona, cena powinna być jeszcze niższa. Wiele z sukien na Festiwalu jest przecenionych nawet o 60%.  Jeżeli macie problem z wyceną sukni, możecie do nas napisać w wiadomości prywatnej i pomożemy wycenić suknię. 

Jeśli chcecie do sukni dołączyć dodatki takie jak welon, podwiązka, biżuteria itp. pamiętajcie aby wspomnieć o nich w zamówieniu. Nie wyceniajcie ich osobno. Są one dodatkiem do kreacji.

Przygotujcie suknię do wysyłki lub osobistego dostarczania. Jeśli wysyłacie suknię, zapakujcie ją w pokrowiec  z wieszakiem, dołączcie dodatki. Zapakujcie cały zestaw do kartonu. Przesyłkę możecie dodatkowo zabezpieczyć folią, aby nie pobrudziła się w trakcie podróży. Jeśli dostarczacie kreację osobiście, pamiętajcie o pokrowcu, wieszaku i dodatkach.

Warunki wystawienia sukni ślubnej

Wystawiając suknię, zgadzasz się na warunki przedstawione w regulaminie. Aby wystawić suknię ślubną w formularzu musisz uiścić opłatę początkową oraz koszt pierwszego miesiąca subskrypcji. Subskrypcja nie przedłuża się automatycznie, dlatego każdego miesiąca musisz przedłużać subskrypcję, jeżeli chcesz, aby Twoja suknia została w Wiecznie Białej. Nie martw się! Każdemu zdarza się zapomnieć. Gdy nie dojdzie wpłata na czas, skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj, że w przypadku sprzedaży sukni ślubnej pobieramy 20% z ustalonej przez Ciebie kwoty. Warto zatem pamiętać, żeby cena sukni jaką ustalisz obejmowała kwotę, którą chcesz dostać za suknię i prowizję. 

Jak wystawić suknię - instrukcja krok po kroku

Aby  wystawić suknię należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Wejść na stronę wieczniebiala.pl i kliknąć w zakładkę “wystaw suknię”.

Wypełnić formularz zgłoszeniowy. Koniecznie wypełnij pola oznaczone gwiazdką.

Wgrać zdjęcia, które najlepiej przedstawiają suknię. Mogą to być zdjęcia z katalogu, z dniu ślubu lub wykonane przed wypełnieniem formularza. 

Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych, które wyświetlą się pod formularzem i nacisnąć przycisk „wystaw suknię”, który automatycznie przekieruje do zamówienia. 

Aby wystawić następną suknię kliknij ” konstytuuj zakupy” i w wypełnij kolejny formularz.

Wypełnić dane po prawej stronie potrzebne do zrealizowania płatności. Po wypełnieniu danych automatycznie utworzy się konto, na którym sprawdzisz m.in status zamówienia lub przedłużysz płatność. Jeżeli masz już konto – zaloguj się.

Zapoznać się z regulaminem, zaakceptować go i nacisnąć przycisk „złóż zamówienie”, który automatycznie przekieruje na stronę przelewy24.pl. 

Zapłacić wskazaną kwotę (opłata wstępna + miesiąc subskrypcji). Po dokonaniu płatności formularz automatycznie powróci do zamówienia. Aby sprawdzić status zamówienia lub opłacić zamówienie wejdźcie na konto, do którego odnośnik znajdziecie w stopce strony. 

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania lub macie problem z formularzem i zapłatą piszcie do nas. Odpowiemy na wszystkie wasze wątpliwości i zrobimy wszystko, aby wasze suknie dostały drugie życie.