Menu Zamknij

Daj drugie życie swojej sukni ślubnej w Warszawie

Wiesz jaki jest najlepszy sposób na dzielenie się pięknem, marzeniami i odpowiedzialnością za naszą planetę po Twoim ślubie? Właśnie o tym jest ten artykuł, który pokaże Ci, dlaczego wystawienie sukni ślubnej w komisie sukien ślubnych w Warszawie może być świetnym wyborem.

Dlaczego warto wystawić suknię ślubną w komisie?

komis sukien ślubnych Warszawa

Layer 1

Wystawienie sukni ślubnej w komisie to decyzja, która przynosi korzyści nie tylko Tobie i Pannom Młodym, ale przede wszystkim środowisku. Ta opcja sprawi także, że nie będziesz tracić czasu na dodawanie ogłoszeń, kontakt z potencjalną nabywczynią kreacji oraz przymiarki. Komis sukien ślubnych pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz odzyskać część pieniędzy z organizacji wesela. A to wszystko sprawia, że ograniczamy produkcję nowych rzeczy i ponownie wykorzystujemy coś, co już powstało.

UWAGA! Już wkrótce niezwykła okazja na znalezienie sukni nowej właścicielki. Aby suknia wzięła udział w Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki we Wrocławiu i Warszawie, wystaw ją do 18 października!

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki - najlepsza szansa na drugie życie sukni

komis sukien ślubnych Warszawa

Layer 1

Nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego miejsca. Przestrzeń eventu zamieniamy w wielki salon sukien ślubnych z wszystkimi udogodnieniami dla Panny Młodej: własną przymierzalnią, osobistą konsultantką, słodkim poczęstunkiem i toastem. O prawdziwy zawrót głowy przyprawiają suknie ślubne. Z ponad 200 modeli sukien ślubnych każda Panna Młoda może znaleźć, to czego szuka. A to może być Twoja suknia! To wydarzenie odczaruje wizję komisu – starych, niemodnych, zakurzonych sukien. Więcej informacji o Festiwalach Suknie Ślubnych z Drugiej Ręki znajdziesz tutaj

Salon z sukniami z drugiej ręki, który odmieni wizję komisu

komis sukien ślubnych Warszawa

Layer 1

Oprócz Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki które odbywają się w największych miastach w Polsce, Twoja suknia będzie miała szansę drugie życie na co dzień. W naszym salonie w samym sercu Krakowa licznie odwiedzają nas Panny Młode z całej Polski, które nie mogły uczestniczyć w wydarzeniach. Oprócz tego – aby docierać do jeszcze większej rzeszy Panien Młodych – Twoja suknia zostanie udostępniona w Katalogu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. 

Pamiętaj, że dalej to ty jesteś właścicielką sukni i sama decydujesz o cenie wystawienia oraz jak długo korzystasz z usługi.

Korzyści z wystawienia sukni ślubnej w ReLove Dresses

komis sukien ślubnych Warszawa

Layer 1
Layer 1

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses

Suknię zobaczy i przymierzy przynajmniej kilkadziesiąt Panien Młodych, które będą mogły skorzystać z pomocy konsultantek i krawcowych.

Layer 1

Przymiarki w salonie

Przyszłe Panny Młode, które nie będą mogły wziąć udział w naszym wydarzeniu, mogą odwiedzić nas w naszym salonie w Krakowie, gdzie zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Layer 1

Katalog Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Aby suknie dostały drugie życie współpracujemy z influencami oraz specjalistami z branży ślubnej, bierzemy udział w programach TV, rozwijamy konta w social mediach, współtworzymy sesje zdjęciowej.

Layer 1

Decyduj o losach sukni

Sama podejmujesz decyzję za jaką cenę wystawisz suknię oraz jak długo będziesz korzystać z naszej usługi.

Co zrobić, aby wystawić suknię ślubną?

komis sukien ślubnych Warszawa

Layer 1

Wystawienie sukni ślubnej w ReLove Dresses jest bardzo proste. Przyjmujemy suknie z całej Polski. Wystarczy że po wypełnieniu formularza wyślesz do nas suknię. Nie musisz martwić się o swoją kreacje. Wiemy, jak duży masz do niej sentyment, dlatego o każdym kroku będziesz informowana mailowo, a nasze codzienne zmagania z dawaniem sukniom drugiego życia możesz śledzić na naszym Instagramie i TikToku.

Boisz się wysyłać swoją suknię? Napisz do nas, rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. 

Wystawienie swojej sukni ślubnej w komisie sukien ślubnych ReLove Dresses to nie tylko korzystna decyzja dla Ciebie oraz przyjazny gest wobec środowiska. To sposób na dzielenie się pięknem, marzeniami i odpowiedzialnością za naszą planetę.

Layer 1