Menu Zamknij

Loungetime – meble na Twoje wesele!

Wesele w plenerze, w określonym stylu, pod namiotem, w ogrodzie pełnym drzew, niczym z baśni? Skąd wziąć te wszystkie rzeczy, które w naszej wyobraźni stworzyły obrazek idealny i są odzwierciedleniem marzeń jeśli chodzi o wesele z ukochanym?

To proste, wystarczy zgłosić się do Loungetime, które zaaranżuje przestrzeń w taki sposób, że Panna Młoda z wrażenia aż usiądzie… Pan Młody też, a wiecie, że to nie lada wyzwanie! Odpowiednia ilość oraz wysoka jakość gwarantowane!

Źródło: www.weselezklasa.pl

Sprzęt na wesele szyty wręcz na miarę

Ekipa Loungetime zawsze do usług – szeroki asortyment mebli do wypożyczenia, akcesoriów i gadżetów w bardzo różnym stylu. Można je dostosować zarówno do stylu wydarzenia, jak i motywu czy koloru przewodniego. Co więcej, Państwo Młodzi absolutnie nie muszą martwić się montażem czy też demontażem wszystkiego. Loungetime zapewnia transport wszystkich rzeczy oraz profesjonalne ustawienie, ewentualnie pomoc w aranżacji przestrzeni. To usługa prawdziwie szyta na miarę, odejmująca wiele obowiązków z barków Państwa Młodych, którzy i tak w tym dniu mają sporo do zrobienia.

Jak to zrobić?

Meble i inne dodatki można wybrać bezpośrednio na stronie internetowej www.loungetime.pl Znajdują się tam wymiary i pełen opis, które pozwolą dokładnie zapoznać się z wybranymi produktami oraz ich przeznaczeniem. Płatności można dokonać online, ale również bezpośrednio, gotówką. Wystarczy wstępna rozmowa i przekazanie wizji danego projektu, wystroju – firma wszystko zrobi za Was, bez zająknięcia.

Wsparcie i konsultacja z ekspertami

Jeśli nie wiesz, czy Twoje pomysły są realne do wcielenia w życie, skonsultuj je z ekspertem z Loungetime. Co dwie głowy, to nie jedna. Pomysły, ilość osób i charakter z pewnością powiedzą więcej na temat Twojego wesela marzeń, a skonfrontowanie ich z doświadczeniem i wiedzą pracowników Loungetime pozwoli przygotować niesamowitą scenerię.

Co następnego dnia?

Możecie spać spokojnie. Całe wyposażenie zostanie zabrane przez ekipę techniczną następnego dnia po zakończeniu realizacji lub w innym umówionym terminie. Na Waszej głowie nie będzie spoczywać żaden transport czy demontaż. Możecie odpoczywać po szalonej zabawie, a resztę zostawić profesjonalistom.

Jak to wszystko ugryźć?

W asortymencie wypożyczalni znajdują się elementy wystroju wnętrz na eventy. Znaleźć można przede wszystkim meble, podświetlane ledowo bary, hokery barowe, różnego rodzaju siedziska, a także np. wazony, szatnie dla gości czy kolorowe poduszki ozdobne, a nawet namioty, lodówki na napoje czy rośliny. Brzmi jak spełnienie marzeń? Zapoznaj się z ofertą dostępną na stronie www.loungetime.pl i już dziś zacznij planować swoje wymarzone wesele. Zobaczysz, jakie to proste.

Stwórz swoje wymarzone wesele, kompletując określoną ilość sprzętu i dekoracji, które dostępne są na stronie firmy wypożyczającej, by następnie zająć się innymi palącymi kwestiami, jak chociażby wybór sukni ślubnej!

Zapraszamy Was na www.loungetime.pl