Menu Zamknij

Za nami II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

3 lipca 2021 roku w Studio Vintage, przy krakowskim Hype Parku odbyła się druga edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała. Wiedziałyśmy, że to wyczekiwane wydarzenie, jednak po raz kolejny zainteresowanie i frekwencja przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dla takich dni jak ten i dla radości kobiet kupujących suknie ślubne na swój najważniejszy dzień w życiu – zdecydowanie warto to robić!

Ponad 140 sukien w różnych fasonach

Naszym celem była możliwość zaprezentowania jak najszerszego asortymentu sukien w przeróżnych rozmiarach, wszystkim zainteresowanym Pannom Młodym. Wszystko poszło po naszej myśli – na wieszakach zawisło ponad 140 sukien, w różnych rozmiarach, od 34 do 50. Chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym każda przyszła Panna Młoda znajdzie coś dla siebie, bez względu na rozmiar czy figurę, stąd też dostępność przeróżnych modeli i fasonów, od literki A, po księżniczki, tuby oraz syrenki.

Miejsce jak żadne inne, bez komisowej atmosfery

Zdecydowanie suknie były najważniejsze, jednak skupiłyśmy się również na wykreowaniu przestrzeni, która zachwyci Panny Młode i pozwoli im poczuć się swobodnie. Komisowe atmosfery przechodzą do lamusa. Zadbałyśmy o odpowiednie dekoracje, girlandy świetlne, a także szampana, który pozwalał świętować znalezienie tej jednej, jedynej sukni! Były też słodkie przekąski, ale przede wszystkim konsultantki, których zadaniem było zaopiekowanie się przyszłą Panną Młodą i jej osobą towarzyszącą, od początku do końca. Festiwal był wypełniony pozytywnymi emocjami! Zachwyty, komplementy, wzruszenia – te wszystkie reakcje nadawały magicznego klimatu!

Przymiarki pofestiwalowe

Dla Pań, które nie mogły się zdecydować lub dotrzeć na Festiwal, zorganizowałyśmy możliwość przymiarek i zakupu sukni już po zakończeniu naszego wydarzenia. Przymiarki trwały przez cały lipiec i musimy Wam zdradzić, że kilka sukien otrzymało drugie życie! Ale to nie koniec – na przymiarki wciąż można się zgłaszać, a wiele sukien wciąż czeka na swoje nowe właścicielki!

Czy będzie kolejna edycja?

Już teraz mówimy, że rozpoczynamy prace nad kolejną edycją Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. O terminie będziemy informować w naszych social mediach, dlatego bądźcie czujne, zarówno jeśli chciałybyście wystawić u nas suknię, jak i znaleźć swoją wymarzoną na ten najpiękniejszy dzień w życiu!