Menu Zamknij

Ruszyła Wielka Wyprzedaż Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki – Wiecznie Biała

Wyprzedaż, w której weźmiecie udział to część I edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. W myśl idei zero waste oraz zamiłowania do branży ślubnej, stworzyłyśmy wydarzenie, które umożliwia byłym Pannom Młodym znalezienie nowej właścicielki dla ich sukni, przyszłym Pannom Młodym zaś – znalezienie wymarzonej kreacji. Wszystko to zgodnie z zasadami ekologii, a także… w przystępnych cenach i z gwarancją najlepszej jakości!

W katalogu znajdziecie różne modele i rozmiary sukien, a także ich szczegółowe opisy. Ceny są już ostateczne – nie ulegną obniżeniu. Każda Panna Młoda może wybrać 4 suknie, które zostaną przygotowane dla niej podczas przymiarek, które odbędą się w Krakowie. Na spotkanie rejestrujecie się poprzez kalendarz, do którego link znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku. Suknię można również kupić on-line, pisząc do nas wiadomość na wieczniebiala@gmail.com. Nie robimy rezerwacji! Pamiętajcie, kto pierwszy, ten lepszy!

Katalog możecie zobaczyć tutaj: https://tiny.pl/r1xg4

ZASADY WYPRZEDAŻY:

1. Wyprzedaż trwa w dniach 18-31.01.
2. Ceny sukien są już ostateczne i niższe niż podczas Festiwalu.
3. Link do KATALOGU: https://tiny.pl/r1xg4
4. Na przymiarki będziecie możecie umówić się tutaj: https://bit.ly/3bPmK2c
Możliwość zapisania się na przymiarki w danym dniu zamyka się na 12h przed wyznaczoną datą. Prosimy o podawanie Imienia i Nazwiska oraz NUMERU TELEFONU!
5. Umawiając się na spotkanie, możecie wybrać maksymalnie 4 suknie, które chcecie przymierzyć.
6. Na przymiarki macie 1h.
7. Zapraszamy Was na spotkanie bez makijażu i mocnych perfum, za to z własnymi butami oraz w cielistej bieliźnie.
8. Nie rezerwujemy sukni. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.
9. Istnieje możliwość zakupu sukni również online – dla zainteresowanych wysyłamy film pokazujący suknię w całej okazałości. Suknię wysyłamy wówczas w ciągu 7 dni roboczych od zakupu. Rezerwacje prosimy kierować na adres wieczniebiala@gmail.com
10. Przyjmujemy płatność tylko kartą.