Menu Zamknij

Happy Together i Wiecznie Biała – najważniejsze informacje

Kolejne sukienki będą miały szansę dostać drugie życie już 6 marca podczas połączenia Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki z Alternatywnymi Targami Happy Together w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva. Przeczytajcie najważniejsze informacje o wydarzeniu, aby jak najlepiej spędzić czas i znaleźć wymarzoną suknię.

Najważniejsze informacje o przymiarkach podczas Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Bilet upoważnia do wstępu Pannę Młodą oraz osobę towarzyszącą na teren Targów Happy Together oraz do strefy Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała. 

Na przymiarki sukni macie godzinę. W tym czasie spokojnie zdążycie znaleźć, przymierzyć i zakupić suknię.

Przyjdźcie bez makijażu, mocnych perfum i biżuterii. Nasze modele są unikatowe, dlatego dbamy, aby nie były narażone na zabrudzenia i uszkodzenia.

Zaopiekuje się Wami osobista konsultantka. Możecie pokazać jej wasze inspiracje, a ona pomoże dobrać odpowiednią kreację.

W dopasowaniu sukni do sylwetki pomoże Wam doświadczona krawcowa. Możecie zapytać ją o możliwe modyfikacje w kreacji.

Możecie robić zdjęcia i nagrywać video. Podzielcie się nimi z najbliższymi, którzy pomogą Wam dokonać wyboru.

Na przymiarki sukni ubierzcie cielistą bieliznę i zabierzcie ze sobą buty na obcasie o wysokości zbliżonej do tych, które założycie w dniu ślubu i ułóżcie włosy, tak jak chcecie, aby prezentowały się w dniu ślubu. To ułatwi dobranie kreacji.

Za suknię zapłacicie tylko KARTĄ!

Nie musicie podejmować decyzji od razu. Niemniej nie prowadzimy rezerwacji żadnych modeli, dlatego musicie mieć na uwadze, że mogą one zostać zwrócone lub zakupione przez inne Panny Młode, a poza festiwalem ceny sukien są wyższe.

Możecie zapoznać się z bogatą ofertą wystawców Happy Together! Na targach poznacie wielu wystawców z branży ślubnej. Będziecie mogły z nimi porozmawiać i osobiście zapoznać się z przygotowanymi propozycjami.

Zobaczcie jakie atrakcje czekają na Was podczas Targów Happy Together!

Alternatywne Targi Ślubne Happy Together to targi, podczas których spotkacie wystawców z oryginalnym podejściem do tematu ślubu i wesela.

Podczas tej edycji targów zapoznacie się z propozycjami, które uświetnią wasz ślub. Oprócz sukien zajdziecie usługodawców, specjalizujących się m.in: w fotografii ślubnej, zaproszeniach, modzie ślubnej, biżuterii, dekoracjach, florystyce, oprawie muzycznej i atrakcjach weselnych. Z pełną ofertą zapoznacie się tutaj.

Dodatkowo możecie wziąć udział w warsztatach oraz w bezpłatnych prelekcjach z ekspertami.

Warsztaty z kaligrafii poprowadzi Paulina O’Callaghan z O’Callagraphy. Warsztaty będą rozpoczynały się o każdej pełnej godzinie pomiędzy 12.00 a 15.00. Bilety w cenie 25 zł zakupicie na miejscu.

W samo południe wiedzą ekspercką podzieli się z Wami Magda Sołtys z Prosto do ślubu. To wedding plenerka i celebrantka ślubna. Przedstawi preselekcję na temat „Ceremonii po Waszemu, czyli rzecz o ślubach symbolicznych”. My najbardziej oczekujemy preselekcji Anki Wach zwaną również Pani Bukiet, która opowie o idei bliskiej naszemu sercu, czyli o florystyce ślubnej zero waste. Z Anką możecie spotkać się o godz. 13:00. O 14:00 będziecie mogły spotkać się z Magdą Barską z Ceremony Concept, od której dowiecie się wszystkie o „Stylizacji ślubnej – od planu po realizację”.

Na wejściu zostaniecie powitane również katalogiem targów Happy Together. Dzięki temu będziecie mogły zapoznać się z propozycjami w domowym zaciszu i wybrać najlepsze propozycje, które uświetnią waszą ceremonię.

My już nie możemy się doczekać. Czekamy na Was od godz. 11:00 w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva na Kazimierzu. Do zobaczenia!